Armin

„Byłem chodzącym kłamstwem i popieprzonym wyrzutem sumienia,który dawno temu okłamał własnego brata i teraz musiał z tym żyć”

❣Historia Milana totalnie mnie zachwyciła i z wielkim oczekiwaniem czekałam na Armina,który pod maską spokoju skrywał potężną dawkę ognia i tajemnic.W tej historii autorka kolejny raz zachwyca ilością emocji pomieszanymi z tajemnicami oraz niebezpiecznymi sytuacjami.Nikt nie może czuć się bezpiecznie,ponieważ znajdzie się osoba mieszająca w ich życiu.
Tajemniczy klub z maskami na twarzy i płynące z tego ogrom radości powoduje,że możemy poznać inną odsłonę postaci.Jest tajemniczo,gorąco i podniecająco.Dzięki temu nie potrafimy oderwać się od lektury!

❣Książka jest cudowną historią o poszukiwaniu samego siebie,skrywanych pragnieniach oraz radzeniu sobie z życiem podczas piętrzących się problemów.Pokazuje,że nie wolno się poddawać i pozwolić sobie pomóc,gdy ktoś chce tego!

❣ Postać Milana i Wiktorii z książki „Tamto lato” wiele wnosi do fabuły.Sa istotnymi osobami wspierającymi naszych bohaterów,gdy oni sami boją się przyznać do swoich uczuć!Wtedy wsparcie ma się w bracie i przyjaciółce!

❣Lektura idealna,aby spędzić miło wieczór z wieloma emocjonującymi chwilami dziejącymi się u bohaterów.Z nimi nie tylko zawitamy do bram „raju” i rozkoszy,ale również do prężnie działającej firmy.
Musicie koniecznie przeczytać książkę!
P O L E C A M

Kup książkę Armin

Kastor
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Kastor

Bez litości, bez zasad, bez reguł. W tym świecie wygrywają najsilniejsi. Lub ci, co znajdą krystaliczną miłość. Kolejna powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej...

Syndykat (Tom 4). Siła życia
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Syndykat (Tom 4). Siła życia

Agnieszka Długosz na własnej skórze przekonała się, jaki los czeka kobiety, które są blisko syndykatu. To piekło powraca każdej nocy pod postacią koszmarów...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;