Bad Cruz

Tennessee to 29-letnia kelnerka, która samotnie wychowuje syna, którego urodziła, gdy miała 16 lat. Kobieta nie ma lekkiego życia, gdyż w mieście, w którym mieszka nie ma najlepszej reputacji. Często musi mierzyć się z plotkami i nieprzyjemnymi docinkami kierowanymi w jej stronę. Nessy nauczyła się z tym żyć i codziennie przybiera maskę obojętności. Nie stara się też oczyszczać swojego imienia.
Cruz to ulubieniec całego miasta. Niegdyś szkolna gwiazda futbolu, obecnie ceniony i szanowany lekarz o nieskazitelnej reputacji.
Ta dwójka od lat nie pała do siebie sympatią i stara się siebie unikać. Wszystko zmienia się, gdy Nessy rezerwując rejs myli statki. Para miała wyruszyć w rejs przedślubny siostry dziewczyny i brata mężczyzny, jednak przypadkowo pomyliła rezerwacje. Tym sposobem Tennessee oraz Cruz muszą spędzić w swoim towarzystwie całe dziesięć dni.
Czy wspólny rejs pozwoli im się dogadać? Czy pokażą swoje prawdziwe oblicza? Czy Nessy zdecyduje się zmienić? Czy Cruz zaryzykuję swoje dobre imię na rzecz uczuć? Jak potoczą się losy tej dwójki?
Świetna relacja miedzi bohaterami, pełna wybuchów, kłótni, słownych przepychanek, ale też ognia i pożądania. Bardzo polubiłam Tennessee, jej sposób bycia wzbudzał sympatię. Cruz z kolei kupił mnie swoją męskością, ale też opiekuńczością. Bohaterowie udają i nie pokazują światu swojej prawdziwej twarzy. Ona udaje "słodka lalę", mimo że w rzeczywistości jest bardzo inteligentną i silną kobietą. On uchodzi za nieskazitelnego pana doktora, a tak naprawdę ma na sumieniu swoje małe grzeszki.
Dodatkowo książka porusza temat trudnych relacji rodzinnych, samotnego macierzyństwa, szykanowania i udawania kogoś kim się nie jest.
"Bad Cruz" to niezwykle wciągająca historia, od której ciężko się oderwać. Książka, która bawi i wywołuje uśmiechu, ale też daje powody do przemyśleń. To jak ludzie traktowali Nessy, było naprawdę smutne. Tym bardziej, że jedynym błędem kobiety była młodzieńcza fascynacja i ulokowanie uczuć w niewłaściwym chłopaku.
Przeczytałam tę książkę w mgnieniu oka. Fajna treść w połączeniu z dobrym stylem, w jakim została napisana, sprawiają, że się ją dosłownie pochłania.
Bardzo, bardzo, bardzo polecam! Jestem oczarowana tą historią i na pewno do niej wrócę. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Luna za egzemplarz ❤️

Zobacz opinie o książce Bad Cruz

Kup książkę Bad Cruz

Sparrow
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Sparrow

Czy odnajdzie wolność i szczęście w tej złotej klatce? Sparrow w najgorszych chwilach nie podejrzewała, że jej życie potoczy się w taki sposób. O Troyu...

Igrając z ogniem
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Igrając z ogniem

Bolesna, emocjonująca historia miłosna o prawdzie, która łączy... i sekretach, które mogą rozdzielić. Ona jest dziwną dziewczyną z food trucka. ...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis