Bad Cruz

"Bad Cruz" L.J. Shen to moim zdaniem znakomity romans obyczajowy

W tej książce poznałam historię dwojga bohaterów, którzy darzyli się skrajnymi emocjami.

Tennessee to kobieta, która będąc nastolatką zaszła w ciążę. Stała się, dla miasteczka, w którym żyje, pośmiewiskiem.

Ubierała się bardzo wyzywająco, wręcz wulgarnie. Ale to jej maska, by przetrwać kolejny dzień upokorzeń. Tak naprawdę to mądra, silna kobieta, która sama wychowuje syna.

Cruz w mieście jest uważany za wzór do naśladowania. Idealny w każdym calu. I on również posiada maskę. Jest już zmęczony udawaniem, a tym co, powiedzą o nim inni. Ma dość bycia idealnym i marzy o zmianie.

Tych dwoje trafia razem na statek. Ich relacje można porównać do kolejki górskiej. Raz się dogadują, a raz nienawidzą. Lekki wątek hate-love? O tak jak najbardziej. Uwielbiam takie wątki w romansach.

Ta historia dostarczyła mi wielu emocji. Jestem nią zachwycona i poruszona. Była tak lekka, momentami smutna i wzbudzała we mnie negatywne emocje do niektórych postaci, a za chwilę autorka łagodziła te sceny, czymś gorącym i elektryzującym powodując rumieńce na policzkach.

Historia tych dwoje ogromnie mi się spodobała. Spędziłam znakomity czas z nią i było mi smutno żegnać się już z bohaterami. Bardzo podobała mi się ich walka o własne szczęście. I chodź, Cruz szybko wiedział, czego pragnie i czego chce, tak Tennessee potrzebowała więcej czasu, by poukładać swoje uczucia i emocje.

Polecam z całego serca 💙

Kup książkę Bad Cruz

Beautiful Graves
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Beautiful Graves

Podobno wraz z pierwszą miłością kończy się okres niewinności. Pod tymi słowami mogłaby się podpisać Everlynne Lawson, której pierwszy romans zakończył...

Złodziej pocałunków
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Złodziej pocałunków

Podobno na pierwszy pocałunek mężczyzna powinien zasłużyć. A mój pierwszy raz skradł diabeł w masce balowej pod nocnym niebem w Chicago. Podobno...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis