Bardzo cichy rozwód

Często sięgacie po komedie kryminalne?
Jeśli tak, to polećcie proszę kilka dobrych tytułów.
Mówiąc wprost i bez "owijania w bawełnę" rzadko sięgam po tego typu książki.Z bardzo prostej przyczyny. Uważam, że nie każdy potrafi napisać dobrą komedię kryminalną.

"To miało być spokojne rozstanie.Niestety, nie wyszło"
~Zuza i Kacper przez 4 długie lata wiedli spokojne małżeństwo, aż do momentu kiedy to rutyna wraz z zwykłą szarą codziennością oddaliła ich od siebie.
Z czasem doszło do tego, że każde z nich marzyło już tylko o dniu w którym powie, że odchodzi.
Jednak jak to w życiu bywa, los bywa przewrotny więc miał dla nich inny scenariusz, przez co plany rozwodowe zeszły na dalszy plan...co w owej sytuacji rozwód byłby zwykłą błahostką.
Małżeństwo zostaje wrobione w brutalne morderstwo, a jednocześnie musi uciekać przez policją i przed bezwzględną w działaniach mafią.Teraz mogą polegać tylko na sobie ale czy potrafią nadal sobie ufać?
~"BARDZO CICHY ROZWÓD" Alka Rogozińskiego to niezwykle lekka, przyjemna historia pełna zadziwiających, momentami nawet szalonych zwrotów akcji, kryminalnych intryg oraz dużej dawki czarnego humoru, obok którego wprost nie idzie od tak przejść obojętnie.Do tego stopnia, że całość wprost pożera się naraz przy akompaniamencie niekontrolowanego śmiechu. To wszystko wraz z ciekawą fabułą, przyjemnym, współczesnym klimatem oraz świetnie dopasowanymi, wyrazistymi postaciami o których nie koniecznie chciała by usłyszeć Warszawa (przekonajcie się dlaczego) stworzyło przezabawna historię kryminalną, która umili nam wieczór.
~Jeśli chcecie miło spędzić, a jednocześnie dobrze się bawić i oderwać się od naszej szarej rzeczywistości to ta książka jest dla was! Gwarantuje wam, że wasze ręce trafi dobrze skrojona komedia kryminalna bez męczących suchych tekstów!Bezapelacyjnie polecam J.K.

Informacje dodatkowe o Bardzo cichy rozwód:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-06-01
ISBN: 9788381959902
Dodał/a opinię: zaczytanamatka_z

Tagi: Komedie kryminalne

Zobacz opinie o książce Bardzo cichy rozwód

Kup książkę Bardzo cichy rozwód

Jeśli jest to fotka z dowodu, to mam pewność, że nikt mnie na niej nie rozpozna. Fotograf tak poszalał z retuszem, że przypominam tam wszystkich, tylko nie siebie.

Zawsze myślałam, że wśród policjantów nie ma już przyzwoitych osób.

Siła złego na jednego
Alek Rogoziński0
Okładka ksiązki - Siła złego na jednego

Jeden telefon od zdradzonego przez żonę przyjaciela zmienia całe życie młodej dziennikarki, Ilony Kruk. Kiedy okazuje się, że kochanek niewiernej żony...

Skradziony klejnot. Gorest i szpada
Alek Rogoziński0
Okładka ksiązki - Skradziony klejnot. Gorest i szpada

Skradziony klejnot W dniu swoich osiemnastych urodzin hrabianka Julia Zasławska dowiaduje się, że musi opuścić ukochany Paryż i udać się do Polski, a tam...

Bądź tak po prostu
Ewelina Dobosz ;