Blask nocy letniej. Tom 2

Życie Kati nie jest już takie samo. Od czasu wypadku jej policzek zdobi blizna, której się wstydzi, a z Lukiem, swoim najlepszym przyjacielem nie zamieniła słowa.

Nowe miasto, nowa praca, a wszystko po to, żeby zapomnieć.  Wyjeżdża do Los Angeles , gdzie jej życie odmienia się w magiczny sposób.  W barze Lived poznaje Jeffa i Lucy. Jednak dopiero za pomocą Luke'a Kati odkrywa, że tak naprawdę tkwi w koszmarze.

Beatrix Gurian pisze przyjemnym stylem pisajia, który łatwo się czyta.

"Blask nocy letniej" jest drugim tomem powieści "Roziskrzone noce" chociaż książki opowiadają o zupełnie innych bohaterach i w żaden sposób się nie łączą.

Powieść opowiada o miłości, przywiązaniu, oszustwie i kłamstwie. Powieść jest z pewnością magiczna i całkowicie zauroczyła mnie okładka. Jeżeli zaś chodzi o bohaterów to do części poczułam sympatię, a do innych niechęć. Od początku mi się nie spodobali i czekałam tylko, aż znikną chociaż na chwilę.

Powieśc nie jest gruba. Zawiera niecałe 400 stron, więc  można szybko ją pochłonąć.

Informacje dodatkowe o Blask nocy letniej. Tom 2:

Kup książkę Blask nocy letniej. Tom 2

Stigmata
Beatrix Gurian0
Okładka ksiązki - Stigmata

Siedemnastoletnia Emma jest w rozpaczy po nagłej śmierci matki. Od zawsze były tylko we dwie – skryta, zamknięta w sobie pielęgniarka, która...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;