Córka cyfrowego smoka

🐉Cyfrowy świat im bardziej zagłębić się w tym temacie można zauważyć, że taka przyszłość może nas czekać. Im więcej technologii tym bardziej zagłębiamy się w jej temat i staramy się ją ulepszać. Przy czym ona powoli zabiera nam docenianie czasu bez jej wpływu, powoli zabiera prace i chęć wyjścia do ludzi.

„Córka cyfrowego smoka” dosłownie wciąga od pierwszych stron. W tej książce autorka stworzyła cyfrowy świat w którym technologia jest wysoce rozwinięta, a świat ogarnia chaos walki o władze miedzy smokami ,a korporacjami. Ludzie zamknęli się w swoim cyfrowym świecie i całkiem zobojętnieli, tracąc wiele swoich emocji, godzili się na wszystko co było im odebrane przez rządzących.

Ay, jest najemniczką i hakerką, która próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Jednak przeszłość o sobie przypomina i nie jest tak łatwo zamknąć jej tego rozdziału. U swojego boku ma wiernych kompanów, którzy zmierzają do jednego celu, ocalić ten świat. Ale czy faktycznie tak jest czy to jedynie cel który obrała sobie ona sama?

🐉Jak pewnie da się zauważyć na moim profilu, uwielbiam mieszać gatunki i póki co nie jestem w stanie skupić się na jednym gatunku literackim. Każdemu chce poświecić trochę swojej uwagi i czasu. Dlatego z wielką ochotą sięgam po fantastykę. A i więcej w nich klimatów cyberpunkowych tym lepiej. Jest to rodzaj literatury, który ze względu na wykreowany przez autora świat czyta się troszkę dłużej, ale z takim samym zapałem i ochotą.

🐉W książce nie zabraknie wzlotów i upadków. Będzie dużo się działo i niestety nie każdy ujdzie z życiem w tej nierównej walce. Będzie szczypta miłości, ale takiej delikatnej ,idealnie tutaj dopełnia całość historii. Będzie trochę magicznie, momentami w wyobraźni będziemy latać między wymiarami .

🐉Minusem jest to,że w książce występują niedokończone zdania, spotkałam się nieraz z takimi błędami, ale tutaj niestety w połowie książki występowały na co drugiej stronie co powodowało u mnie lekkie zmieszanie.

Mimo wszystko przy książce spędziłam miło czas i jeśli nadal się zastanawiacie czy warto przeczytać to napisze ze WARTO:)

Informacje dodatkowe o Córka cyfrowego smoka:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-04-26
Dodał/a opinię: Machina_czyta

Zobacz opinie o książce Córka cyfrowego smoka

Kup książkę Córka cyfrowego smoka

Opowieści o kolorach