Cud babiego lata

Książka "Cud babiego lata" Marleny Ledzianowskiej to historia Julii i Marka. Oglądając okładkę i opis książka mnie zafascynowała. Dlatego postanowiłam ją przeczytać. Niestety spodziewałam się czegoś innego. Cud babiego lata kojarzy mi się ze spokojem, nostalgią i mglistym porankiem. A ta książka to coś zupełnie odwrotnego. Julia i Marek to małżonkowie, którzy zdradzili się nawzajem. Aby ratować związek postanowili skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Ciągłe przeszkody, które czyhają na bohaterów sprawiają, że ta drogą jest długa i kręta. Czy sobie poradzą?

Nie polubiłam się z tą książką, choć sam pomysł na fabułę jest interesujący. Język jakim napisana jest ta książka jest bardzo sztywny, nie ukazuje emocji bohaterów. Czasem miałam wrażenie jakbym słuchała wykładu psychologa. Wszystko było bardzo sztywne i specjalistyczne. Nawet z bohaterami się nie zżyłam, nie czułam żadnej więzi.
Na plus zasługuje piękna okładka oraz to, że książka otwiera oczy na aspekt zdrady i terapii małżeńskiej.

Informacje dodatkowe o Cud babiego lata:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-06-13
ISBN: 9788382197297
Dodał/a opinię: woman_kinga

Zobacz opinie o książce Cud babiego lata

Kup książkę Cud babiego lata

Samobójstwo
Marlena Ledzianowska0
Okładka ksiązki - Samobójstwo

Młody hedonista i narcyz oraz trzydziestoletnia grzeczna dziewczynka sąsiadują ze sobą. On trawi życie na taniej rozrywce i pomnażaniu majątku ona - na...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska