Czerwone i czarne

Tom 2 cyklu Góralka i mafioso

Liliana Więcek „Czarne i czerwone”

„Czarne i białe nigdy nie będą jednym.”

Majka dostaje od swojej przyjaciółki Renaty bilet na Florydę. Tym wyjazdem chce zaskoczyć ukochanego. Czy jej się to uda? Na miejscu okazuje się, że jest bardziej niebezpiecznie niż Michael był w Zakopanem. Kobieta wkroczyła do świata przestępstw i nieczystych zagrywek. Czy wyjdzie z tego cało? Czy uczucie między dwójką bohaterów ożyje?

„Muszę się zregenerować jak nigdy dotąd i zreperować zranione uczucia Michaela.”

Drugi tom jest moim faworytem. Jak na razie, bo nie wiem, co przyniesie nam trzecia część. 😀

Kochani, ile tu się rzeczy działo! Ten klimat zdecydowanie mi odpowiada. W „Czarne i czerwone” poznajemy mafijne postacie, w tym braci Michaela. Jeden z nich, Jack, który jest bezwzględny i brutalny, próbuje wplątać Majkę do niecnych gierek nie patrząc na względy brata czy kogokolwiek. Pełno intryg i niedomówień, które wprowadzają zamęt. Poza tym, jesteśmy świadkami jak rozkwita uczucie między góralką a gangsterem. Jest namiętnie i gorąco. 🔥

„Nawet diabeł ma swoje czułe punkty, ale ich nie obnaża, bo wie, że słabość, to siłą wroga.”

Informacje dodatkowe o Czerwone i czarne :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-05-11
Dodał/a opinię: Karolina Wawrowska

Zobacz opinie o książce Czerwone i czarne

Kup książkę Czerwone i czarne

Czarne i czarne
Liliana Więcek0
Okładka ksiązki - Czarne i czarne

Kontynuacja losów góralki i gangstera!Okazało się, że ich światy za bardzo się różnią.W związku Majki i Michaela pojawiają się pierwsze poważne zgrzyty...

Czarne i białe. Góralka i gangster. Tom 1
Liliana Więcek0
Okładka ksiązki - Czarne i białe. Góralka i gangster. Tom 1

„Będziecie się śmiały i płakały. Będzie Wam gorąco. I to wszystko w świecie górali, w którym panują zasady niemal tak surowe jak w mafii”....