Detektyw i złodziejka

Tom 1 cyklu Co za para !

"Detektyw i złodziejka" Melisy Bel to moim zdaniem znakomity romans historyczny. Książka jest również pierwszym tomem nowego cyklu "Co za para!"

Główni bohaterowie już od pierwszego rozdziału skradli moje serce i nie, Poppy nie miała nic z tym wspólnego 😅😍. Kreacja tych głównych postaci została wspaniale wymyślona.

On mroczny i posępny nazwany "człowiekiem cieniem", sierota, która wychowała się na ulicy walcząca o przetrwanie, wstydząc się swoich czynów i tego do czego został zmuszony przez głód.

Ona o twarzy i urody aniołka, potrafiła zjednać sobie każdego, miała niesamowity talent do kradzieży, wychowana była w sierocińcu.

Razem tworzyli wybuchową parę, która wcielała się perfekcyjnie, w każdą rolę.

A uwierzcie mi Melisa Bel miała bardzo orginalne pomysły gdzie wysłać tą parę 😁.

Sięgając po książkę dostaniecie w swoje ręce niebanalną fabułę. Zaczynając od pierwszego spotkania tej pary, iskry fascynacji i chemii czuć już w powietrzu. Balu, na którym jeszcze nie byliście, więc maski, pióra i fikuśne suknie mogą obowiązywać również i panów 😁. Niebezpieczeństwo które przyprawi was o skok adrenaliny. Jak i zakończenie, po którym już nie będziecie mogli doczekać się drugiego tomu 😍.

Tym razem autorka zaskoczyła mnie, że zabiera nas, tą historią na przedmieścia Londynu. Nie ma tu balowych sal, szeleszczących sukni i elity. Dostałam powieść o zwykłych ludziach, których etykieta i poprawne zachowanie w dużej mierze nie obowiązuje. Nie ukrywam, że to miła i ciekawa odmiana. A śledztwo, w jakim brali udział Harry i Poppy dodało tej powieści ciekawego i tajemniczego klimatu.

Już z niecierpliwością czekam na kolejny tom z serii 😍

Gorąco i z całego serca polecam ♥️

Informacje dodatkowe o Detektyw i złodziejka:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-11-14
Ilustracje:LightField Studios
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Tagi: Romans historyczny

Zobacz opinie o książce Detektyw i złodziejka

Kup książkę Detektyw i złodziejka

Bezczelna
Melisa Bel 0
Okładka ksiązki - Bezczelna

Kinga jest młodą, utalentowaną skrzypaczką, która świat dorosłych utożsamia z bólem, niezrozumieniem i poniżeniem. Uwięziona pomiędzy wymagającymi...

Wilczy Lord
Melisa Bel0
Okładka ksiązki - Wilczy Lord

Wychowanka przytułku św. Barbary, Charlotte Summer, przejmuje opiekę nad zadłużonym sierocińcem. W związku z krytyczną sytuacją finansową musi szukać wsparcia...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska