Dotknij Boga. W poszukiwaniu ludzi, którym pozostało tylko szczęście

Pomijając cały wątek religijny, który naprawdę nie jest w tej książce niezbędny - Patryk Świątek opowiada o ludziach, których sama osobiście znam tylko z filmów. W którymś momencie życia zdecydowali, że nie będą gonić za karierą czy pieniędzmi i zdecydowali się wieść pokorne życie w zgodzie z Bogiem, natura, innymi ludźmi. I to nie były widowiska z przecinaniem kart kredytowych. Ale poszukiwanie swej życiowej drogi. Autor książki jeździ po Polsce i próbuje żyć bez portfela, ale tak, żeby nadać temu życiu sens. Trudno mi to sobie wyobrazić, dlatego tym bardziej lekturę ,,Dotknij Boga" polecam. To konfrontacja z zupełnie inną, bardzo niemodna dziś postawą życiową. Przy okazji to promowanie podróżowania autostopem, otwartości na drugiego człowieka, nie trzeba tego rozumieć, nie trzeba tego robić, ale warto to poznać.

Informacje dodatkowe o Dotknij Boga. W poszukiwaniu ludzi, którym pozostało tylko szczęście:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2015-06-03
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-240-3487-1
Dodał/a opinię: Plewka

Zobacz opinie o książce Dotknij Boga. W poszukiwaniu ludzi, którym pozostało tylko szczęście

Kup książkę Dotknij Boga. W poszukiwaniu ludzi, którym pozostało tylko szczęście

Weź wyjdź! Sztuka aktywnego odpoczywania przez cały rok
Patryk Świątek0
Okładka ksiązki - Weź wyjdź! Sztuka aktywnego odpoczywania przez cały rok

Weź wyjdź i odkryj Polskę, jakiej nie znasz!   • Skąd wziął się piasek nad Bałtykiem?• Dlaczego Łódź przypomina najsłynniejsze...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;