Dotyk

"Dotyk" - Ilona Gołębiewska

"Jego dotyk mógł przynieść ukojenie. Dać pewność, że zawsze będzie obok, mimo że czasami bardzo go nie rozumiała."

Majka wspólnie z dwójką przyjaciół Olgą i Sebastianem prowadzi firmę PodSZEFkę. Ciężko pracowali na swój sukces. Ich hobby i pasja staje się coraz bardziej znaną marką.

Kobieta jest szczęśliwie zakochana w Błażeju, który obecnie przebywa za granicą. Dodatkowo Maja mimo natłoku obowiązków pomaga w Fundacji, dzięki której chce rozliczyć się z przeszłością, która nie była zbyt kolorowa. Niestety Majka jest zbyt impulsowa, najpierw działa a dopiero później myśli o swoich czynach.

Po raz pierwszy kobieta ujrzała Michała w fundacji, gdzie ten ma przeprowadzić remont. Ta dwójka dość szybko znajduje wspólny język pomimo iż się tak od siebie różnią. Czy Mają będzie w stanie oprzeć się Michałowi? W końcu nie jest singielka i miewa wyrzuty sumienia.

Czy znajomość Michała i Mai będzie miała szansę się rozwinąć!

Firma przyjaciół będzie miała kłopoty. Błażej tez ukrywa przed nią prawdę. Czy Michał w takiej sytuacji stanie się dla niej wybawieniem czy kolejnym koszmarem?

Lubię pióro pani Ilony. Jej książki czytam z przyjemnością. Dwójka bohaterów, którzy są przeczołgani przez życie, że nadeszła pora na odnalezienie miłości życia. Wystarczy jedno przypadkowe spotkanie aby odmienić swój los. Piękna historia pełna wzruszeń i wzajemnej dobroci.

Informacje dodatkowe o Dotyk:

Kup książkę Dotyk

Zaufaj swojemu sercu
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Zaufaj swojemu sercu

Próba rozprawienia się z przeszłością, zdobycie szansy na nowe życie, a do tego miłość, która przychodzi niezauważenie...   Życiowe ścieżki niejednokrotnie...

Zakochaj się jeszcze raz
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Zakochaj się jeszcze raz

Poszukiwanie własnej drogi do szczęścia, trudne relacje w rodzinie i utracona miłość, która powraca po latach... Nic nie jest dane raz na zawsze,...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;