Fałszywe tropy

Tom 2 cyklu Seria kryminalna z komisarz Olgą Balicką

Komisarz Olga Balicka wraca ze zwolnienia lekarskiego, aby poprowadzić śledztwo w sprawie zamordowanej młodej kobiety. Jej ciało znaleziono zamarznięte w bagażniku dachującego auta, którym wracało małżeństwo z dziećmi z wyjazdu z gór.
Tymczasem w pokoju schroniska górskiego na Hali Szrenickiej znaleziono ciało zamordowanego biznesmena.
Komisarz Olga Balicka prowadzi śledztwa razem z byłym kochankiem Kornelem Mureckim, który wrócił do Jeleniej Góry.
Wkrótce przekonają się, że te dwa śledztwa mogą być powiązane ze sobą, a morderca może być ten sam.
Kto spowodował wypadek i kto jest mordercą?
Co łączy te dwa śledztwa?

"Fałszywe tropy" to niesamowicie wciągający kryminał pełen intryg, kłamstw, rodzinnych tajemnic. Morderstwa, dynamiczna akcja, nieoczekiwane i zaskakujące wydarzenia.
Autorka uknuła taką zagmatwaną intrygę, że nie było szans na to, żebym oderwała się od tej książki. Koniecznie chciałam poznać finał tej historii. Przyznam, że autorce udało się mnie zaskoczyć. Idealnie zbudowane napięcie, ciekawie skonstruowani bohaterowie i intrygujące sylwetki psychologiczne podejrzanych osób.
Czułam się jakbym brała udział w śledztwach i podobało mi się to, że wątek kryminalny przeplatał się z życiem osobistym ciężarnej Olgi oraz pozostałymi bohaterami.
Autorka potrafi namieszać czytelnikowi w głowie. Niby już rozwiązałam zagadkę, a tutaj okazuje się, że autorka zrzuciła kolejną bombę.
Jeśli szukacie kryminału przepełnionego intrygami, kłamstwami i zagadkami kryminalnymi to trafiliście idealnie.
Przygotujcie się na niezapomniany wieczór z książką.
Fani kryminałów będą zadowoleni.
Polecam!

Informacje dodatkowe o Fałszywe tropy:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2022-11-09
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: Thrillery psychologiczne

Zobacz opinie o książce Fałszywe tropy

Kup książkę Fałszywe tropy

Kim jesteś?
Katarzyna Wolwowicz0
Okładka ksiązki - Kim jesteś?

Laura jest szczęśliwą mamą nastolatki i spełniającą się zawodowo panią psycholog. Kiedy poznaje przystojnego Gustawa, w jej życiu zaczynają dziać się rzeczy...

Niewinne ofiary
Katarzyna Wolwowicz0
Okładka ksiązki - Niewinne ofiary

Jelenią Górą wstrząsają makabryczne wiadomości - w pobliskim lesie odnaleziono ciała dwojga dzieci. Kiedy Olga Balicka, komisarz wydziału kryminalnego...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis