Far Far Away

Powieść pokazuje czym jest zranione serce i jakie zostają ślad po krzywdzie,która zaznaje się ze strony kochanej osoby.Kocha się raz i Pola także to doświadczyła.Ogrom cierpienia spowodował,że nie potrafi przyznać się do uczuć.I tu wkracza Filip!
To mężczyzna,który swoją determinacją kruszy każde serce.Nie zraża się niepowodzeniami,tylko działa,by osiągnąć swój cel.Robi to w taki sposób,że kocha się go całym sercem.Jestem zdecydowanie TeamFilip,ponieważ pokazuje wolę walki i nie boi się okazać swoich uczuć.Może czasem jest niezbyt miły to ostatecznie zrehabilitował się udowadniając swoją przemianę

🧡Pola jest zraniona osobę odrzucającą miłość.Byłam trochę zła na nią,za jej zachowanie i słowa.Jest impulsywna osobą i to jej wybaczam.Nie warto patrzeć wstecz tylko na wprost i przyszłość

🧡Historie pokazuje jak należy walczyć o miłość i co nie robić,by jej nie stracić.To również obraz prawdziwej przyjaźni na której zawsze można polegać

🧡Powieść jest bardzo przyjemna lekturą z wieloma zaskakującymi zwrotami akcji.Rozśmiesza i porusza wyobraźnię.Dzięki poznawaniu wydarzeniom z różnych przedziałów czasowych mamy pełny obraz relacji i ważnych elementów z życia bohaterów.
Możemy przez to bardziej zrozumieć ich zachowania i decyzje

👉Idealna lektura dla osób,które szukają lekkiej historii z ciekawymi i upartymi bohaterami🧡
🧡Polecam🧡

Kup książkę Far Far Away

Przeklinam nas
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Przeklinam nas

Bianca przeprowadza się wraz z rodziną do małej miejscowości w Saint Louis. Wkrótce ma zacząć naukę w nowej szkole. Zachowuje się jak córka idealna. I...

Powiedz tak!
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Powiedz tak!

Miłość to nie wszystko. Trzeba jeszcze zdobyć sympatię rodziny... Wygląda na to, że Stefania w końcu odnalazła swoje miejsce na ziemi. Zdecydowała się...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis