Felix. Mroczna zemsta

Tom 2 cyklu Władcy Półświatka

Dziś przedstawiam Wam mój kolejny patronat i to kolejna świetna historia która skradła moje serce a że jestem fanka Mafijnych historii powiem Wam że jeśli je lubicie to koniecznie musicie to przeczytać!

Feliks to facet który po śmierci brata przejmuje stery i ma jasno obrany cel... Chce odnaleźć mordercę swojego brata ale ale nie tylko o to tu chodzi mamy tu też Gretę to żona Felixa w sumie tylko na papierze ale czy aby napewno? Greta ma dość bycia na drugim miejscu ma dość zdrad swojego męża a Felix? Felix nie chce pozwolić sobie na uczucia dusi je w sobie, dlaczego?
Czy Felix odnajdzie mordercę?
Czy Gretą może odejść i być szczęśliwa?
Czy ta dwójka może żyć długo I szczęśliwie w świecie gdzie nie ma miejsca na uczucia?

Uwielbiam ta historie i szczerze mówiąc czytając ją prawie miałam zawał! 😬
Iwona zrobiła jedna akcja zamach na moje życie 😅 wybaczam i uwielbiam Cie kobieto Te pomysły autorki na fabułę sa mistrzowskie niczego nie można być pewnym nie da się tu przewidzieć pewnych zdarzeń i zakończenia tej historii co oczywiście jest na plus kocham takie nieoczywiste książki!
Autorka z ogromną łatwością wciaga Nas w mroczny świat gdzie nikt nikomu nie może ufać ale czy aby napewno?
Bohaterowie są świetnie wykreowani uwielbiam ich wszystkich bez wyjątku nawet tych którzy tu nam mieszają nie są to puste postacie bez osobowości wręcz przeciwnie każda z osób w tej książce ma swój niepowtarzalny i idealnie pasujący tu charakterek dzięki temu ta historia nabiera charakterku i tego mrocznego klimatu który kocham. 😁

Przy tej książce nie bedziecie się nudzić tu ciągle co sie dzieje ale żeby nie było akcje nie są przeprowadzane z prędkością światła wszystko toczy się swoim tempem nie jest za szybko nie jest za wolno jest wręcz idealnie i za to należą się autorce ogromne brawa bo niestety w większości książek o tematyce Mafi wszystko dzieje się chaotyczna I z prędkością światła a tu mamy wszystko idealnie wyważone nawet bym powiedziała że autorka doprowadziła tą ksiazke do Perfekcji ❤

Bardzo dziękuję Autorce za zaufanie I za możliwość objęcia patronatem tak wspaniałej historii jestem zachwycona ❤❤❤ niecierpliwie czekam na kolejny Tom 😉

Polecam z całego serca tą historia! jest świetna i co najważniejsze wywiera na czytelniku mase emocji ❤🖤❤🖤

Informacje dodatkowe o Felix. Mroczna zemsta:

Kup książkę Felix. Mroczna zemsta

Władca czasu
Iwona Feldmann0
Okładka ksiązki - Władca czasu

Opowieść o mieście, gdzie zwalnia czas, a serca nadal szaleją. Zabytkowa Kopalnia Srebra i Ołowiu drży w posadach, gdy władca czasu budzi się z niekończącego...

Szaleństwo ciał
Iwona Feldmann0
Okładka ksiązki - Szaleństwo ciał

"Szaleństwo ciał" Hard jest modelem Valentino i mężczyzną, który przyciąga kobiecy wzrok. Jest również nieślubnym synem prezesa wielkiej korporacji. Idąc...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis