Gangsta Paradise. Reno

Tom 1 cyklu Gangsta Paradise

" (..)Bo za­wsze je­stem dra­pież­ni­kiem groź­niej­szym i bar­dziej krwio­żer­czym niż któ­ry­kol­wiek z nich. Bo za­wsze wy­prze­dzam ich o krok i mam oczy do­oko­ła głowy. Bo je­stem prze­zor­ny i ota­czam się tylko za­ufa­ny­mi ludź­mi. Bo je­stem Reno, a to mój pie­przo­ny raj, w któ­rym pa­nu­ję nie­po­dziel­nie."

"Gangsta Paradise. Reno" to książka, która pokazuje niebezpieczny, a zarazem zmanipulowany świat, w którym siłą jest interwencja!

Leon Gola za dnia to wrocławski biznesmen, w nocy Reno rządzący brudnymi interesami podziemia. Bezwzględny drapieżnik, który nie da sobie w kaszę dmuchać, kochający tylko syna, dla którego jest w stanie dużo zrobić!

Maria Fratecka opiekunka syna Reno Antoniego! Kobiet jako jedyna jest w stanie zdobyć serce małego chłopca, który choruje na Aspergera.

Co połączy Reno z Marią? Czy bezwzględny, zaborczy Reno dopuści do swej duszy kobietę? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, by znaleźć odpowiedzi na pytania.

"Gangsta Paradise. Reno" to rewelacyjna książka, która umiliła mi czas przez dwa wieczory! Reno to, postać złożona, bo z jednej strony jest bezwzględny i niebezpieczny, a z drugiej strony czuły i troskliwy, właśnie te sprzeczności sprawiły, że jestem nim zauroczona! Macie tak czasem, że czytając książkę, chcielibyście poznać bohatera w realnym świecie? Tak właśnie jest Reno mimo jego twardej postawy, mimo tego, że jest bezwzględnym, to właśnie jego chciałabym spotkać na Rynku Wrocławskim, na pytanie, dlaczego akurat tam, to już śpieszę z odpowiedzią — bo tam właśnie dzieje się magia w książkach Pani Agnieszki!

Maria to zdecydowanie mocna postać książki! Wydaje się zagubioną kobietą o wielkim sercu, lecz to tylko pozory, to maska, pod którą skrywa się silna i wierząca w swoje przekonania kobieta!

Cała książka jest napisana lekkim językiem, przyjemnym dla oka, a fabuła okraszona jest sensacją z wątkiem mafijnym i jak na dilerkę emocji przystało, w książce znajdziemy życiowy rollercoaster! Ważnym punktem w tej historii jest choroba Aspergera, na którą choruje chłopiec, tutaj mamy do czynienia ze świetnym reserchem i możemy poznać bliżej zachowania osoby chorej na Aspergera i zrozumieć, że bliskość, która jest dla nas oczywista, dla osoby zmagającej się z tym schorzeniem może być traumatyczna.

Muszę koniecznie wspomnieć o postaci drugoplanowej, która swoją tajemniczością przyciąga niczym magnes-Katan! Och, co to za mężczyzna, cieszy mnie fakt, że to nie koniec, będę miała przyjemność czytać o nim w tej serii!

Agnieszka Lingas Łoniewska stworzyła dokładnie taką historię, jakiej potrzebowałam!!! Polecam Wszystkim i zapewniam, że sięgając po tę książkę, nie będziecie tego żałować!

Informacje dodatkowe o Gangsta Paradise. Reno:

Kup książkę Gangsta Paradise. Reno

Kolacja z Tiffanym
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Kolacja z Tiffanym

Agnieszka Lingas-Łoniewska po mistrzowsku prowadzi czytelników przez zawiłą intrygę, bawi, wzrusza i oszałamia! Komedie romantyczne są do bani - twierdzi...

Chłopak znikąd
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Chłopak znikąd

Przybyłem znikąd.A tam czekała na mnie ona.Czy dam radę pokonać przeszłość i być z moją dziewczyną z ogrodu? Kacper Małkowski, po tym, jak zerwał z Kamilą...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis