Imagines

Każde z zaprezentowanych opowiadań przez Annę Todd zaczyna od słów: ''Wyobraź sobie, że …

To miłe uczucie na jakiś czas stać się bohaterem opowieści i wyrwać się z codzienności, która nas otacza każdego dnia. Można dzięki temu znaleźć się innej bajce.

Gdy przeczytałam, pierwsze opowiadanie stwierdziłam, że ta książka jest dla młodzieży. Jednak, gdy w trakcie czytania pierwszego opowiadania poczułam, że jest coś pozytywnego w tej książce co, pozwoli mi ją przeczytać dalej.

Każde z opowiadań podobało mi się na swój sposób. Dużo jest do czytania tekstu, ale to jest w formie dialogów, które momentami są przeprowadzone ciekawie, język wypowiedzi dostosowany do sytuacji.

Okładka książki mi się podoba, nie zawiera fotografii, ale za to ma wykonaną grafikę liter dużych kolorowych w zakładce po lewej stronie książki.

Jedynie jako odbiorca mogę, sobie wyobrazić jak wygląda podróż w nieznane z Kim Kardashian, mogę zaprzyjaźnić się z chłopakami z ONE DIRECTION, zatańczyć z Channingiem Tatumem, czy Daniel Sharman zaprosi mnie na romantyczny spacer po plaży.

Gdybym miała ocenić sytuację, która mnie zaskoczyła w trakcie czytania to taniec z Channingiem Tatumem.

Tajemnice gwiazd, sytuacje, to świat warty odkrycia każdego dnia.

Polecam przeczytać wszystkim czytelnikom przeczytać tę książkę pragnącym oderwać się od rzeczywistości.

Nie zawiodło mnie Wydawnictwo Znak i tym razem wydając kolejną książkę interesującej treści wplecionej w niejednej opowieści.

Informacje dodatkowe o Imagines:

Kup książkę Imagines

After. Płomień pod moją skórą
Anna Todd0
Okładka ksiązki - After. Płomień pod moją skórą

Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina i na to, co zdarzyło się później. Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje...

The Darkest Moon
Anna Todd0
Okładka ksiązki - The Darkest Moon

NOWA KSIĄŻKA AUTORKI BESTSELLEROWEJ SERII AFTER Jak odzyskać blask najjaśniejszych gwiazd? Karina tęskni za Kaelem bardziej, niż jest skłonna przyznać...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis