Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas

"Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas" to poradnik pokazujący anatomię ciała człowieka na podstawie analizy dwudziestu czterech godzin z życia ciała człowieka, a dokładniej mówiąc chodzi tutaj o fizjologię naszego ciała, która odgrywa fundamentalną rolę naszej egzystencji. Autor pokazuje funkcjonowanie ludzkiego organizmu już od samej pobudki, poprzez czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, czyli między innymi poranna toaleta, spożywanie posiłku, czy też uprawianie sportów oraz praca. To wszystko każdy z nas wykonuje nieprzerwanie każdego dnia.
W tej książce opisane mamy najważniejsze narządy naszego ciała, dowiadujemy się za jakie funkcje w organizmie odpowiadają oraz co zrobić, ażeby poprawić ich funkcjonowanie. Jednak podkreślone jest, że wszystkie te narządy tworzą jedną spójną całości.
Poradnik ten pozwolił mi jeszcze dogłębniej poznać budowę człowieka oraz funkcjonalnie poszczególnych organizmów, znalazłam tam kilka cennych i wartościowych wskazówek jak postępować w niektórych sytuacjach. Ta książka jest świetną alternatywą dla rozdziałów dotyczących tych zagadnień w podręcznikach od biologii.

Informacje dodatkowe o Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-01-19
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788328720688
Tytuł oryginału: 24 heures dans la vie du corps humain
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Tagi: Medycyna i zdrowie w ujęciu popularnym bóg

Zobacz opinie o książce Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas

Kup książkę Jak poznać najlepszy rytm życia dla każdego z nas

Powrót matki
Danuta Awolusi ;