Klub niewiernych

Co to była za książka ? Odczuwałam w niej skrajne emocje, począwszy od niesmaku ze względu na niewierność małżonków, kończąc na strachu i obawie.
Jest to moje pierwsze spotkanie z autorami, ale myślę, że w przyszłości sięgnę jeszcze po ten duet pisarski.

"Klub niewiernych" to thriller psychologiczny z elementami erotyki, dla mnie momentami był to kryminał. Klub niewiernych to miejsce w sieci, gdzie spotykają się ludzie, którzy szukają niezobowiązującego seksu. Głównym bohaterem w książce jest Piotr - młody lekarz, który rejestruje się do owego klubu. Ma piękną, inteligentną żonę, ale mimo to nie przeszkadza mu umawiania się z innymi kobietami. Początkowo mówi, że to tylko jeden raz, ale na jednym razie się nie kończy. Justyna pracuje w korporacji, gdzie poznaje Dawida, z którym się zaprzyjaźnia i może na niego liczyć w każdej sytuacji. Pewnego dnia zaczynają w niewyjaśnionych okolicznościach ginąć kobiety. Łączy ich jedna rzecz - wszystkie korzystały z portalu klub niewiernych. Kto jest mordercą kobiet ? I jaki ma cel, aby pozbawić ich życia ? Dlaczego giną tylko kobiety ? I najważniejsze, jaki z tym wszystkim ma związek Piotr oraz Justyna ? Na te pytania znajdziecie odpowiedź sięgając po tę książkę.

Na początku książki bardzo przeszkadzały mi zdrady jakie popełniali małżonkowie, dla mnie jest to nie do pomyślenia, aby tak traktować druga osobę (lepiej już się rozwieść i niech każdy robi co uważa za stosowne). Ale po głębszym wczytaniu się w historie, nie chodziło głównie o te zdrady, ale były one powodem, wszystkich morderstw. Po przeczytaniu książki, część z osób na pewno zastanowi się dwa razy zanim zaloguje się na podobnym portalu czy czacie. Myślę, że autorzy w pewien sposób, chcieli w książce przekazać pewną przestrogę dla niewiernych małżonków czy partnerów, ponieważ coraz częściej słyszy się o zdradach i rozpadzie związku. W książce znajdziemy również inne motywy, jak nadopiekuńczość matki, wręcz toksyczna w stosunku do swoich dorosłych dzieci. W lekturze każdy znajdzie coś dla siebie oraz dostanie dużą dawkę emocji.

Informacje dodatkowe o Klub niewiernych:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2018-10-10
Dodał/a opinię: bookmoodpl

Zobacz opinie o książce Klub niewiernych

Kup książkę Klub niewiernych

Nie ma nic gorszego dla zbolałej duszy niż promień fałszywej nadziei, złudnego poczucia, że jednak może być inaczej

Powrót matki
Danuta Awolusi ;