Ktoś wie

Pozycja od proszynski wydawnictwo pt Ktoś wie to powieść o tym, że w życiu wszystko ma swoje konsekwencje i oddziaływanie.
Czwórka nastolatków którzy tak naprawdę nie darzą się wielką sympatią. A jednak los dziwnym trafem splata ich ze sobą na zawsze.
Allie, Sasha, David i Julian.
Gniew, miłość, zazdrość - uczucia tak skrajne, a jednocześnie tak sobie bliskie.
Alkohol, broń. Z pozoru niewinna zabawa w rosyjska ruletkę kończy się tragedią. Jaką tajemnicą jeszcze została owiana śmierć Kyle?
Autorka Lisa Scottoline w każdym kolejnym rozdziale wprowadza nas w coraz mroczniejszy świat odległych tajemnic, które rzutują na obecne życie bohaterów. Po kolei dowiadujemy się dlaczego funkcjonują I zachowują się w taki a nie inny sposób. Od książki nie sposób się oderwać aż do ostatniej strony. Idealnie wykreowane postacie I przedstawione ich wewnętrzne rozważania pozwalają nam wczuć się w ich sytuacje. Przemierzamy życie każdego z nich. To genialna fabuła, która po przeczytaniu zostanie na długo w pamięci. Dokładnie przemyślane wątki sensacyjno-kryminalne totalnie zaskakują czytelnika! Jestem oczarowana! Jeśli nie Czytaliście to zdecydowanie musicie to nadrobić! Tak samo polecam również poprzednią książkę autorki, którą mogłam przeczytać #powrótanny ! Obie będą stanowić tez godny polecenia pomysł na prezent dla fanów thrillerów.
11/10✅

Informacje dodatkowe o Ktoś wie:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2021-11-16
Tytuł oryginału: Someone Knows
Dodał/a opinię: aneta_w_trasie

Zobacz opinie o książce Ktoś wie

Kup książkę Ktoś wie

Co się stało z Bennettami ?
Lisa Scottoline0
Okładka ksiązki - Co się stało z Bennettami ?

Ktoś zaatakował twoją rodzinę. Co wybierzesz: bezpieczeństwo czy sprawiedliwość?Jason Bennett jest typowym ojcem z amerykańskiego przedmieścia. Któregoś...

Nie odchodź
Lisa Scottoline0
Okładka ksiązki - Nie odchodź

Najnowsza powieść w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!Mike Scanlon, trzydziestosześcioletni lekarz, odbywa służbę w Afganistanie, tęskniąc do pozostawionej w kraju...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;