La Bestia

"La Bestia" to nie jest zwykła historia seryjnego mordercy. To najbardziej brutalna książka jaką kiedykolwiek czytałem. Zbrodnie tu opisane przechodzą ludzkie pojęcie i ciężko w nie uwierzyć. Są ohydne, krwawe, działające na wyobraźnię, sprawiające ból, wywołujace obrzydzenie.
A to wszystko stało się na prawdę.

Przemysław Piotrowski przedstawia nam najokrutniejszego seryjnego mordercę kilkuset młodych chłopców.

Ta książka jest też inna, gdyż to nie jest ani powieść fabularna ani reportaż tylko coś pomiędzy.
Mamy tu prawdziwą zbrodnie. Jest też dziennik, czy może pamiętnik z podróży do Kolumbii autora i jego ekipy. W tym pamiętniku, który przeplata się z rozdziałami, mamy wytlumaczonych mnóstwo rzeczy historycznych, społecznych, ekonomicznych. Autor zdradza też co jest prawdą, a co wytworem jego wyobraźni. Nie miałem żadnego problemu, aby poznawać te historię w tak dwutorowy sposób, bo na pewno pozwolilo to wiele rzeczy lepiej zrozumieć.
Doceniam jednak niesamowity trud, rzetelność i dobre pióro. Czekam na kolejne książki pana Przemysława.

Informacje dodatkowe o La Bestia:

Kup książkę La Bestia

Radykalni. Terror
Przemysław Piotrowski0
Okładka ksiązki - Radykalni. Terror

Rok 2023. Europa powoli traci integralność, a wielomilionowa migracja muzułmanów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu zalewa targany konfliktami kontynent...

Luta Karabina. Nic do stracenia
Przemysław Piotrowski0
Okładka ksiązki - Luta Karabina. Nic do stracenia

Jej drugie imię to... ZEMSTA! Po odzyskaniu córki z rąk brutalnej szajki handlarzy żywym towarem Luta Karabina na nowo układa sobie życie. Pracę na platformie...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis