Lista niegrzecznych prezentów

"Lista niegrzecznych prezentów" to kolejna antologia. Dziesięć autorek stworzyło opowiadania w świątecznym klimacie. Przeczytałam i powiem Wam, że jest bardzo udana. Super pomysły, ciekawe historie. Można się pośmiać, wzruszyć i zarumienić, czytając niektóre opisy scen erotycznych. Każda historia była urocza, świetnie wymyślona i napisana.

Moje ulubione opowiadania to "Lazur", "Mój (nie) święty" i "Świąteczny rewanż".

Jedni bohaterowie cieszą się na zbliżające święta, uwielbiają ich atmosferę. Inni spotykają się w tym szczególnym dniu z rodziną, z tak zwanego "musu". Często są samotni, poranieni i boją się marzyć o własnym szczęściu. Lecz jak wiadomo święta to radosny, magiczny czas, w którym wszystko może się zdarzyć, jeśli tylko w to uwierzymy.

Czy najskrytsze pragnienia bohaterów się spełnią? Przekonajcie się.

"Lista niegrzecznych prezentów" to książka pełna rewelacyjnych historii, których łatwo nie zapomnicie. Opowiadania sprawiły, że poczułam świąteczny klimat już w listopadzie.

Przedświąteczny czas, często bywa stresujący, wypełniony zadaniami i obowiązkami. Ale, gdy będziecie mieli ochotę na chwilkę zapomnienia i relaksu, to sięgnijcie po tę lekturę. Zrobi Wam się ciepło i przyjemnie i zapomnicie o zmęczeniu.

A jeśli nie macie jeszcze pomysłu na świąteczny podarunek, to Lista niegrzecznych prezentów" bardzo się Wam poleca.

Pierwsza gwiazdka już niedługo. Może w te święta, też pomyślicie swoje życzenie. Oby się spełniło. Trzymam kciuki.

Informacje dodatkowe o Lista niegrzecznych prezentów:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-10-13
Dodał/a opinię: Damaczytasama

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Zobacz opinie o książce Lista niegrzecznych prezentów

Kup książkę Lista niegrzecznych prezentów

Powrót matki
Danuta Awolusi ;