Loba Negra. Czarna Wilczyca

Tom 2 cyklu Antonia Scott

"Loba Negra. Czarna Wilczyca" to drugi tom serii o najinteligentniejszej kobiecie na świecie i inspektorze, który pomaga przyjaciółce uporać się z nowym zadaniem i jej demonami.
Duet Scott i Gutiérrez przypadł mi do gustu już przy pierwszym tomie. Dwoje ludzi, tak skrajnie różniących się od siebie, powinno mieć trudności we wspólnym egzystowaniu. I te trudności towarzyszą im codziennie, więc nie ma mowy o nudzie.
Antonia pogrąża się w żalu, z obietnicą zemsty po nieudanej akcji w "Czerwonej królowej". Ciężko zrozumieć świat, o którym wie tylko ona i tkwi w nim codziennie. Jej postać jest dla czytelnika zagadką, ale można zauważyć, że mur, który postawiono w jej życiu, zaczyna delikatnie się kruszyć. Do takiego stanu rzeczy przyczynia się też nie kto inny, jak Jon Gutiérrez, który dba o Antonię na tyle, na ile ona mu pozwala. Ich relacja jest niełatwa, pełna tajemnic, jednak dochodzi do takiego momentu, że są w stanie skoczyć w ogień za przyjacielem.
Ta dwójka wywołuje w czytelniku pozytywne wibracje, a ich zmagania z przestępcami dostarczają niemałych wrażeń.
"Czarna Wilczyca" jest szybka i skuteczna. Nie chcielibyście spotkać jej na swojej drodze. Jak wypadnie spotkanie głównych bohaterów z kobietą, która jest bardziej niebezpieczna niż Scott? Musicie koniecznie przeczytać drugi tom serii!
Juan Gómez-Jurado stworzył świetnie
skonstruowanych bohaterów, którzy z wielkim trudem zmagają się z życiowymi i zawodowymi problemami. Co prawda dla nas czytelników jest to świetna rozrywka, natomiast im można współczuć, kibicować, jednocześnie zazdroszcząc relacji, którą cały czas budują między sobą.
Jestem zachwycona od pierwszego spotkania z Autorem i to się nie zmienia przy kontynuacji. "Czarna Wilczyca" utrzymuje poziom "Czerwonej Królowej", a jak wiadomo, z kontynuacjami bywa różnie. Handel żywym towarem, rosyjska mafia, oszustwa, to dodatek do już intrygującej fabuły. Przeszłość ciągle daje o sobie znać, przez co Scott czuje jeszcze większą presję. Szczególnie warto zwrócić uwagę na humor, który towarzyszy całej książce, a opisy wybuchów, strzelanin... Wow! Z czystym sumieniem polecam Wam serię, która skrada serca. Bez wahania sięgnę po trzeci tom i wiem, że ciężko będzie się rozstać ze Scott i Gutiérrezem.

Informacje dodatkowe o Loba Negra. Czarna Wilczyca:

Kup książkę Loba Negra. Czarna Wilczyca

Kontrakt z Bogiem
Juan Gomez-Jurado0
Okładka ksiązki - Kontrakt z Bogiem

Tajemniczy multimilioner finansuje ekspedycję na jordańską pustynię, której celem jest odkrycie Arki zawierającej Prawo Dwunastu Tablic. Ekipie towarzyszy...

Emblemat zdrajcy
Juan Gomez-Jurado0
Okładka ksiązki - Emblemat zdrajcy

Rok 1940, Cieśnina Gibraltarska. Podczas szalejącej burzy hiszpański okręt ratuje grupkę niemieckich rozbitków. Kiedy sztorm cichnie, jeden z ocalonych...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;