Manwhore

Tom 1 cyklu Manwhore

Recenzja również na: http://bookparadisebynatalia.blogspot.com

"Nie znoszę tego, jak się przy nim czuję. Nie znoszę tego, że kiedy jestem daleko od niego, czuję się naga. Nie znoszę tego, że kiedy nie obejmują mnie jego ramiona, czuję się tak, jakby wyrwano część mnie. I nie znoszę tego, że zaczynają mnie zżerać wyrzuty sumienia."

Dwie osoby, dwa różne światy.
Bogaty Malcolm, dziennikarka Rachel.
Dwa sposoby na życie.
A jednak oboje mają jeden cel i są bardziej podobni, niż mogłoby się wydawać.
Jeden artykuł i jedno spotkanie, które zmieni ich życie.
Już nic nie będzie takie samo.
Czy Rachel napisze swój artykuł? Jak potoczą się losy bohaterów? Czy mają szansę na miłość?
Jak długo ze sobą wytrzymają?

"Za uczucie, które narasta powoli;
widać je dopiero wtedy,
gdy wybucha płomieniem."

Rachel jest bardzo sympatyczną postacią, którą lubi się już od pierwszych stron. Razem ze swoją przyjaciółką Giną, postanowiły, że będą singielkami.
Pracuje dla magazynu "Edge" i kiedy firma chyli się ku upadkowi, otrzymuje zadanie. Musi zdemaskować Sainta, odkryć jego sekrety, dzięki którym uratuje firmę.
Kiedy jednak bierze się do pracy, na jej drodze zaczyna powstawać wielka przeszkoda. Nie może pohamować swoich uczuć i zatrzymać hormonów, które na widok gorącego Malcolma zaczynają wywijać koziołki.
Rachel jest naprawdę przeurocza. Jej hamowanie się i powstrzymywanie jest jej naprawdę bardzo mocną stroną. A do tego potrafi rozśmieszyć. Zdecydowanie nie jest kolejną pustą bohaterką.

A Malcolm, no cóż. Zdecydowanie do świętych nie należy, tak jak to głosi jego nazwisko. W jego życiu dominuje zabieranie panienek na jedną noc do łóżka, bo jak to na przystojnego, bogatego miliardera przystało - trzeba się zabawiać i wykorzystywać to co się ma.
Jednak jego przeszłość jest burzliwa, a ponieważ Rachel chce ją poznać, dochodzi do spotkania, które odmienia wszystko.
Malcolm jest bardzo szczerym i lojalnym facetem, który mówi samą prawdę, bez względu na konsekwencję i liczy na to samo. Prawda i lojalność ponad wszystko.
Bardzo go polubiłam od pierwszych stron i nie chodzi tutaj o jego aspekty fizyczne, ale o charakter, wnętrze i poczucie humoru.
Zdecydowanie nie można go nie polubić, jest bohaterem, którego po prostu się kocha i stawia jako książkowego męża.

" - A co powiesz na towarzystwo Valentine'a?
- O nie. Nie ufam temu facetowi. Jest jak ten łysy plotkarz z Gry o Tron, ogrywający wszystkich."

Polubiłam autorkę, po przeczytaniu jej fenomenalnej trylogii "Real" i poznaniu historii Remingtona i
kiedy zobaczyłam, że kolejna książki Katy zostanie wydana, powiedziałam sobie "MUSZĘ. JĄ. MIEĆ.".
Jednak nie ukrywam, sięgając po "Manwhore" miałam obawy. Bałam się, że jest to kolejna historia, taka sama jak setki innych. Gdy zaczęłam ją czytać, tylko jęknęłam z zawodem... ale NIE... Katy mnie nie zawiodła! A mogę nawet powiedzieć, że bardziej pokochałam historię Malcolma i Rachel, niż Remingtona i Brooke.
Uwielbiam pióro autorki, jej styl pisania i możliwość płynięcia razem z biegiem historii.
Odkąd tylko dorwałam się do książki, nie mogłam się od niej oderwać, zostałam pochłonięta w całości i nawet zarwałam noc, aby chodzić później półprzytomnie.
To, jak  autorka wykreowała bohaterów, całą fabułę i akcje, zdecydowanie zasługuje na jak najwyższe noty. Po prostu MISTRZOSTWO!

Bardzo się cieszę, że autorka nie stworzyła irytujących i głupich bohaterów.
ONA nie jest łatwa, puszczalska i wskakująca do łóżka od pierwszych stron, a nawet bardzo się szanuje i nie pozwala na zbyt wiele.
A ON, jak to on, lubi się zabawić, ale nie ma w głowie tylko jednego. Nie łączy pracy z przyjemnościami i nie zabawia się w swoim biurze. Potrafi robić dla drugiej osoby rzeczy, które są bardzo miłe. Stara się pomagać, wykorzystując swoje pieniądze, ratuje zwierzęta, wspiera akcje dobroczynne, nawet gdy go nie interesują.
I brawo Katy! Uwielbiam tą kobietę za jej podejście do książek i tworzenie bohaterów, dzięki którym nie mam chęci wyrzucić książki przez okno.

" - Jaką masz bieliznę?
- Jakąś.
- Taką, którą chcesz mi pokazać?"

Przy tej książce się nie da nudzić, naprawdę. Fabuła nie jest przewidywalna, co to, to nie. Jak na erotyk została bardzo fajnie stworzona i dopracowana w każdym calu.
Śmiechu w książce było mnóstwo, przezabawne przekomarzanie się głównych bohaterów jest naprawdę świetne. A cała historia? Nie sposób się od niej oderwać, ona was pochłonie, przygotujcie się na to, gdy będziecie sięgać po "Manwhore".
I niech ktoś mi tylko powie, że erotyk musi być przepełniony seksem i to brutalnym, to mu pod nos wetknę tę książkę.
Namiętne sceny są delikatne, subtelne, pełne wdzięku i pożądania. Nie ma tutaj brutalności, nadmiernego wciskania ich na prawie każdą stronę. Namiętność i pragnienie biją z tej książki, ale w tak niesamowicie łagodny sposób, że aż chętnie się ją czyta.

" - Kiedy wyjdziesz z tego swojego kartonu, ja będę na ciebie czekał."

Nienawidzę Cię autorko za ten koniec! Teraz nie mogę doczekać się kolejnej części... Coś Ty kobieto narobiła?!

" - Księżyc też już do pana należy?
- Jeszcze nie."

Kup książkę Manwhore

Manhattan (Tom 2). Potentat. Manhattan. Tom 2
Katy Evans0
Okładka ksiązki - Manhattan (Tom 2). Potentat. Manhattan. Tom 2

Drugi tom gorącej serii o nieprzyzwoitej miłości wśród drapaczy chmur! Sara od lat marzy o karierze profesjonalnej tancerki, ale nieoczekiwana...

Mine
Katy Evans0
Okładka ksiązki - Mine

„Zrobię wszystko, aby ona była MOJA”. - Remington Tate Drugi tom serii REAL, międzynarodowego bestsellera, który podbił również...