Miasto z mgły

Carlos Ruiz Zafon autor znany i lubiany. Jednak przeze mnie jeszcze nie był czytany. Aż wstyd się przyznać.
Zawsze byłam ciekawa jego twórczości i w końcu miałam okazję to zmienić. Lepiej późno niż wcale.

"Miasto z mgły" to dzisiejsza premiera od @wydawnictwomuza jest to ostatnia książka autora, a moja pierwsza.

Barcelona... Mgła... I jedenaście pięknych opowiadań. Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu autora. Zostałam oczarowana, zaczarowana. Co za klimat. Cudo.

Polubiłam się ze stylem Carlosa, jest leciutki jak piórko. A te opowiadania dosłownie się połyka. Autor intryguje, porusza i zaskakuje. Nie mam się do czego absolutnie przyczepić, nawet bym nie chciała.

To była cudowna podróż, która na pewno nie będzie ostatnia. Z przyjemnością nadrobię pozostałe książki autora.

Informacje dodatkowe o Miasto z mgły :

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-05-05
Tytuł oryginału: La Ciudad de Vapor
Język oryginału: hiszpański
Tłumaczenie: Katarzyna Okrasko, Carlos Marrodán Casas
Dodał/a opinię: Moniskaczyta

Zobacz opinie o książce Miasto z mgły

Kup książkę Miasto z mgły

Cień wiatru
Carlos Ruiz Zafon0
Okładka ksiązki - Cień wiatru

Jedna książka może zmienić życie człowieka...W letni świt 1945 roku dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca, księgarza i antykwariusza...

Książę Mgły
Carlos Ruiz Zafón0
Okładka ksiązki - Książę Mgły

Rodzina Carverów (trójka dzieci, Max, Alicja, Irina, i ich rodzice) przeprowadza się w roku 1943 do małej osady rybackiej na wybrzeżu Atlantyku...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;