Miasto

Miasto Dean Koontz

"Kiedy miałem osiem lat, poznałem kobietę, która twierdziła, że to ona jest miastem, choć wspomniała o tym dopiero po dwóch latach naszej znajomości. Mówiła, że miasta to przede wszystkim ludzie. Jasne, potrzebne są biurowce, parki, kluby nocne, muzea i cała reszta, ale ostatecznie to ludzie – i ich charakter – decydują o wyjątkowości miasta. Jeśli miasto jest wyjątkowe i wspaniałe, ma własną duszę, utkaną z nici milionów dusz, które mieszkały w nim dawniej i mieszkają teraz."

Tajemnica i groza pełznie ze strony na stronę coraz większa... Koontz nie wychodzi z wprawy:)

Jonah Kirk - muzyczny geniusz. Nic nie jest dla niego ważniejsze, niż jego rodzina i przyjaciele i elektryzująca moc muzyki.
Dzieciństwo Jonah było przerywane niezwykłymi momentami - tak jak pomoc tajemniczego nieznajomego w realizacji marzeń o nauce gry na fortepianie.

Ale teraz Jonasz sam ma przerażającą tajemnicę, którą dzieli z grupą niebezpiecznych i dziwnych ludzi... Poznaje on ciemną stronę Miasta, w którym mieszka - jego drugie, groźne i mroczne oblicze.

Polecam!!!!

Kup książkę Miasto

Interludium Odda
Dean Koontz0
Okładka ksiązki - Interludium Odda

Położony na odludnym odcinku wybrzeża Pacyfiku urokliwy hotel Harmony Corner zapewnia zmęczonym podróżnym wszystko, czego potrzebują: przytulną...

Przełęcz śmierci
Dean Koontz0
Okładka ksiązki - Przełęcz śmierci

Hatchford Beniamin Harrison miał szczęście: powrócił z tamtego świata. Przywieziony do szpitala w stanie śmierci klinicznej, został uratowany przez...