Milion cudownych listów

Droga Jodi, Twoja książka jest niezwykła, wspaniała, wręcz magiczna. Dzięki niej człowiek może znów uwierzyć w siebie. Ona podnosi na duchu, Ty podnosisz na duchu swoją historią oraz swoim projektem. I za to należą się Ci podziękowania. Historia Twojego życia jest niezwykła. Nie miałaś łatwo, ale pomimo tego nie straciłaś wiary w ludzi. Wiele razy spotkało Cię coś niemiłego, niesprawiedliwego, a Ty choć miałaś chwile zwątpienia, nie poddałaś się. Jesteś najbardziej niezwykłą osobą, jaką mogła poznać. Weszłam na chwilę na Twojego bloga (https://onemillionlovelyletters.com/) i włączyłam Twój występ na TED. Wydajesz się niezwykle ciepłą, pozytywną, wspaniałą osobą. Taką samą wydajesz się w książce. Więc pewnie taka jesteś. Niezwykła, to jedyny przymiotnik, który pragnę wciąż używać myśląc o książce "Milion cudownych listów". Myśląc o Tobie. Wiem już na czym polega Twój projekt. Wcześniej o nim w ogóle nie słyszałam. Robisz dużo dobrego, choć nigdy chyba nie wpadłabym na to, że prosty list może tak bardzo pomóc. Jesteś dobrą osobą. Sama książka również może wielu osobom pomóc. Mi ona pomogła. Pomogła uwierzyć w siebie. Sprawiła, iż wierzę, że mogę coś osiągnąć, że nie jestem nikim. W chwilach zwątpienia będę wracać do niej. Zapominamy o innych, żyjemy własnymi problemami. Ty, Jodi udowodniłaś, iż pomoc drugiemu nie zawsze musi być trudna. Czasem wystarczy z kimś usiąść, wysłuchać go, porozmawiać. Czasem wystarczy chwila uwagi, skupienia. Czasem wystarczy zauważyć, iż są wokół nas ludzie, którzy potrzebują rozmowy, potrzebują kogoś, kto postara się zrozumieć ich punkt widzenia. Każdy z nas chciałby być ważny, choćby dla jednej osoby. Każdy z nas chciałby spełniać swoje marzenia, cele. Czasem życie to uniemożliwia. Czasem musimy przeanalizować nasze życie, cele, marzenia, problemy. Znaleźć drogę, którą będziemy kroczyć. Ty ją znalazłaś, innym również może się to udać. Twój list na stronie 237 - list dla każdego czytelnika - zrobił na mnie ogromne wrażenie. Każdy z Twoich listów był niezwykły, wspaniały, pisany myślą o osobie, która do Ciebie napisała, zwierzyła Ci się z swoich problemów. Ale ten na stronie 237 był pomyślany o każdym człowieku na świecie, który będzie miał okazję go przeczytać. I choć jest pisany dla każdego, to jednak każdy z czytających go może poczuć się lepiej, wspaniale. Twoje listy mogą zmienić życie wielu ludzi. To jest najwspanialsza magia, którą można spotkać w prawdziwym życiu. Jesteś kimś, kogo wszyscy powinni znać, bo robisz coś niezwykłego, pozornie prostego, lecz mogącego coś zmienić, pomóc, sprawić, iż ktoś w potrzebie poczuje się potrzebny, poczuje, iż są osoby, dla których jest ważny. Myślę, iż jesteś inspiracją dla wielu ludzi na świecie. Dla mnie się ją stałaś. Dzięki Tobie moje życie stanie się lepsze. Wiem to. Jestem tego pewna. Więc dziękuje Ci za to. Dziękuje Ci, że mogłam uwierzyć w siebie. Dziękuje CI Jodi za książkę, którą napisałaś. Dzięki Tobie poznałam niezwykłą historię i zrozumiałam o wiele więcej niż mogłam. Dziękuje raz jeszcze.

Informacje dodatkowe o Milion cudownych listów:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2016-10-26
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: One Milion Lovely Letters
Tłumaczenie: Olga Siara
Dodał/a opinię: Magdalena Zając

Zobacz opinie o książce Milion cudownych listów

Kup książkę Milion cudownych listów