Miłość z błękitnego nieba

Dzisiaj Walentynki, święto zakochanych😊 Czy wy obchodzicie ten dzień jakoś hucznie, wyjątkowo? Czy jest to dla was raczej dzień jak co dzień?

Angelika to zatwardziała singielka, która zrobi wszystko, żeby osiągnąć swój cel, jeśli chodzi o karierę zawodową. Daniel to kobieciarz, który również nie zawaha się przed niczym, żeby odnieść zamierzony sukces. Tych dwoje połączy kontrakt, który jest najważniejszym punktem w ich karierze. Od jego podpisania, oczywiście na korzystnych warunkach tylko dla jednej strony, zależy być lub nie być w firmie. Jednak w walentynkową noc wydarzy się coś magicznego. Daniel zakocha się w dziewczynie bez opamiętania. Jak zakończą się biznesowe negocjacje? I czy Angelika da szansę Danielowi? Nie będzie to łatwe, bo mężczyzna na co dzień mieszka w Krakowie, z którego dziewczyna dawno temu uciekła.

Najnowsza książka Krystyny Mirek pokazuje co w życiu jest ważne. I czy warto poświęcić miłość dla kariery czy pieniędzy.

Oprócz wątku głównego znajdziemy również osobistą historię Angeliki, dziewczyny, która wychowywała się w ciężkich warunkach, ale dzięki sile i determinacji udało jej się osiągnąć sukces. Co tylko pokazuje, że nie ważne, gdzie się wychowujemy, ważne jest to jak sami pokierujemy swoim życiem.

„Miłość z błękitnego nieba” to historia, którą polecam każdemu. Nie tylko na Walentynki 😊

Informacje dodatkowe o Miłość z błękitnego nieba:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2019-02-13
Tłumaczenie: brak
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Miłość z błękitnego nieba

Kup książkę Miłość z błękitnego nieba

Cienie zła
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Cienie zła

STARE ZBRODNIE SĄ JAK DRZEWA. GŁĘBOKO ZAPUSZCZAJĄ KORZENIE. Podobno nie ma zbrodni idealnej. Niektórzy mordercy są jednak bardzo sprytni. Nie mają skrupułów...

Blizny przeszłości
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Blizny przeszłości

,,Historia o zemście, tajemnicy sprzed lat i silnej młodej, niezwykle ciekawej bohaterce. Krystyna Mirek w całkiem nowej odsłonie, w której zdaje się...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;