Nie czekaj już dłużej

💕 RECENZJA PRZEDPREMIEROWA 💕

Tytuł: "Nie czekaj już dłużej"

Autor: Gabriela Gargaś, Alina Adamowicz

Premiera: 13.03.2024

#współpracareklamowa z @wydawnictwo_wab

To historia o losach trzech kobiet które zdobywają się na odwagę by przewartościować swoje życie.

Laura to mężatka i matka trójki udanych dzieci. Ma piękny dom i wszystko z pozoru wygląda idealnie,ale tak nie jest. Boi się przyznać sama przed sobą,że czegoś jej brakuje. Ma wrażenie że utraciła własną tożsamość i nie żyje w zgodzie ze sobą.

Edyta tkwi w toksycznym związku. Jest matką niepełnosprawnej Melani, której jej mąż nie akceptuje. Twierdzi że jej córka jest dziwolągiem.

Beata to kobieta której niby nic nie brakuje do szczęścia,lecz ostatnio w jej małżeństwie nie dzieje się najlepiej.Ogień,który się tlił nieco przygasł, więc Beata postanowiła poszukać zainteresowania w oczach innego mężczyzny. W pewnym momencie przyjaciółki postanawiają wziąć swoje życie we własne ręce i zrobić z nim porządek.

"Nie czekaj już dłużej" to historia która pozwoli się Wam oderwać od codziennej bieganiny, zatrzymać się i przywrócić kontakt ze samą sobą. Dla mnie ta książka ma działanie terapeutyczne. To historia która przypomni nam ,że nigdy nie jest za późno na nowy początek. Bo warto się postarać żyć lepiej - zgodnie z własnymi wartościami i prawdziwymi potrzebami. Książka skłania do refleksji nad tym,co jest dla nas zbędne lub szkodliwe,a czego naprawdę potrzebujemy.

To książka o tym jak ważne jest umiejętne budowanie więzi z drugim człowiekiem. To historia o motywowaniu kobiet do osiągania swoich celów,pokonywaniu przeszkód,budowaniu pewności siebie.

Pamiętajcie kobiety,nie dajmy się stłamsić.Nie dajmy sobie wmówić,że jesteśmy nic nie warte. Krzyczmy głośno czego chcemy i czego potrzebujemy. Książka skradła moje serce od pierwszych stron. Potrzebowałam tej książki. Dała mi ona do myślenia. Z całego serca dziękuję autorkom za tak cudowną książkę.

To książka idealna dla nas kobiet ❤️

Z całego serca polecam ❤️

Informacje dodatkowe o Nie czekaj już dłużej:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2024-03-13
ISBN: 9788383195230
Dodał/a opinię: Iza Naglik

Zobacz opinie o książce Nie czekaj już dłużej

Kup książkę Nie czekaj już dłużej

Powrót matki
Danuta Awolusi ;