O dwóch psach i jednym kocie

Kochani!
Już dziś premierę ma książka, która pozwoli Wam spojrzeć na zwierzaki z całkiem innej perspektywy. Uwierzcie mi, że podwórkowy Burek nie będzie już tym samym szczekającym dowcipnisiem, który każdego ranka działa lepiej niż budzik
Z tego miejsca chciałabym serdecznie pogratulować autorce premiery i życzyć kolejnych wspaniałych pozycji, które rozwiną empatię nie tylko u najmniejszych czytelników.

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest widzieć świat oczami zwierząt? Co kryją ich nieznane umysły oraz w jaki sposób odbierają nas, ich opiwkunow?
Niebanalne trio naszych bohaterów zadba o to, aby nie tylko nie wiało nudą, ale także wyjaśni nam kilka spornych kwestii, których nawet nie braliśmy pod uwagę!
Będziemy mogli towarzyszyć Puszkowi, Alexowi i Ricie w przygodzie, jaką jest wspólne łączenie domostwa. Komplikacje, na jakie zostaną narażeni czworonożni przyjaciele, porusza nas w zupełności oraz zmuszą do przewartościowania swojego zachowania zwgedem zwierząt.
Zabawne dialogi, którymi urozmaicona została historia, zostały zawarte w chmurkach nad genialnymi grafikami, wykonanymi w biało-czarnym druku. Dzięki temu dostajemy w ręce komiks, połączony z ciekawą historią oraz kolorowankę dla dzieciaków. To niesamowity sposób na to, aby z uwagą słuchać czytanej książeczki.
Moją ulubienicą została Rita Ileż ta dama miała w sobie z mojego kociaka! Była bezkompromisowa i stanowcza, a barwne epitety, którymi raczyła swoich domowników, na dobre zagościły w słownikach moich dzieci
Moja córka stwierdziła, że jest to najbardziej odlotowa książeczka dla dzieci, jaką do tej pory czytała. Czy można zapewnić książce lepsza reklamę niż zadowolenie i euforia w oczach dziecka, kiedy widzi okładkę ulubionego dzieła?
Bardzo dziękuję za możliwość objęcia patronatem tak świetnej książeczki. Jestem pewna, że zapadnie ona w sercach wielu małych czytelników

Informacje dodatkowe o O dwóch psach i jednym kocie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-09-09
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: O dwóch psach i jednym kocie
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Angelika Kuszła

Zobacz opinie o książce O dwóch psach i jednym kocie

Kup książkę O dwóch psach i jednym kocie

Tajemnica Boga
Karina Krawczyk0
Okładka ksiązki - Tajemnica Boga

Pewne tajne ugrupowanie szuka sposobu na odkrycie boskiej tajemnicy. Tropy wiodą w różnych kierunkach. Ponoć gdzieś żyją pustelnicy, którzy dawno już ją...

FAJNA ale FRANCA
Karina Krawczyk0
Okładka ksiązki - FAJNA ale FRANCA

To poradnik na życie, przewodnik, po który każda z nas powinna sięgnąć, aby poczuć się silniejszą! Dzięki niemu zmienisz sposób myślenia o sobie!  Ta...

Bądź tak po prostu
Ewelina Dobosz ;