Odwet. Zemsta mafii

Okładka tej lektury jest dość specyficzna. Kobieta w czerwonej kreacji patrzy na nas dziwnym wzrokiem... Coś mi w nim nie gra, ale to nie jest ważne. Stoi w objęciach mężczyzny, czyżby był to Michael? Całkiem możliwa jest ta opcja. Cała reszta jest niezła. Posiada skrzydełka, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na jednym z nich przeczytamy fragment powieści, a na drugim kilka słów o autorce. Stronice są kremowe, czcionka dobra dla wzroku. Książka podzielona na części i rozdziały, które nie zaczynają się od nowych stron, tylko jak rozdział się kończył, to następny zaczynał na tej samej stronie. To mi troszkę przeszkadzało, ale w końcu się przyzwyczaiłam. Zdecydowanie bardziej wolę, gdy nowy rozdział, zaczyna się na nowej stronicy. Znalazłam tylko jedną literówkę, cała reszta jest w porządku.

Jest to moje kolejne już spotkanie z autorką i po raz kolejny dostałam oryginalną historię. W tym przypadku, historię porno. :D Nie spodziewałam się, że będzie aż tak w tę stronę, ale chciałam zobaczyć, co tym razem wymyśliła Karina. Cieszę się, że było mi to dane. Jak wiecie, ja z reguły stronię od erotyków, a moja przygoda zaczęła się i skończyła na Greyu i kilku innych powieściach, które w większości niezbytnio przypadły mi do gustu. Niemniej jednak, chwilami przymykałam oczy i starałam się ujrzeć coś więcej, niż tylko sceny seksu. Zdecydowanie czyta się szybko i bez przeszkód, myślę, że jeżeli lubicie ostrzejsze książki, to i ta przypadnie Wam do gustu i nie będziecie mieli problemów z lekturą.

Jeśli jednak nie przepadacie za scenami seksu, darujcie sobie ten egzemplarz. Może Was zszokować, zatrwożyć i w ogóle wprawić w niesmak i konsternację. Samej mi chwilami brwi podjeżdżały bardzo wysoko, bo czegoś tak MOCNEGO to się nie spodziewałam. Ale autorka lubi zaskakiwać, więc... Ja jestem ciekawa każdej jej historii. W każdej jest nutka fantastyki, cała masa akcji, niespodziewanych zwrotów akcji, które wpływają pozytywnie na całość. Nie ma nudy wraz z bohaterami "Odwetu". Możecie pomyśleć też, o, kolejna książka o mafii, beznadzieja. Dla kogoś takiego jak ja, czyli osoby, która raczej stroni od takiej tematyki, było całkiem nieźle.
Włączył się we mnie też duchowy psycholog, który chciał zrozumieć postępowanie postaci. Niestety, nie potrafiłam tego tak szybko odgadnąć, gdy się otwierali przed nami, to dopiero wtedy coś zaczynało świtać.

Niemniej jednak, ta historia to istny wulkan perwersyjnych emocji, które wprawią w osłupienie! Książka dla ludzi o mocnych nerwach. Nieodpowiednia dla osób, które stronią od scen, gdzie stosunki seksualne to normalka. Pokręcona opowieść na maksa, ale dzięki temu myślę, że będzie się wyróżniać na tle wydawniczym i że będzie często czytana oraz kupowana.

Najbardziej do gustu przypadł mi Michael. Oj, nie jest aniołem, ani trochę. Niemniej jednak coś miał w sobie, że przyskrobił sobie moją sympatię i mimo jego odchyleń, będę za nim tęsknić i mam nadzieję, że autorka niebawem napisze jakąś może kontynuację...? (autosugestia, moja Droga autorko)
Z kolei Liv... Długo nie mogłam jej rozgryźć. Dlaczego tak się zachowuje, dlaczego nie potrafi się postawić... Dlaczego tak, a nie inaczej się zachowuje... W mojej głowie było pełno pytań.
Jednak są oni dobrze wykreowani, bardzo ludzcy, chociaż niektóre sytuacje w głowie mi się nie mieszczą... Byli pokręceni, ale mimo to dobrze mi się czytało. Nie znajduje więcej słów, po prostu musicie sami sięgnąć i sprawdzić, dlaczego nie mogę Wam wiele zdradzić...

Nie jest to lektura dla grzecznych czytelników. Pełno w niej brutalności, ostrych scen. Nie znajdziecie tutaj słodko pierdzącej miłości, o nie. Będzie żądza. Pragnienia. Jeszcze raz BRUTALNOŚĆ. MROK. Tajemnice. Samej mafii nie było tu zbyt wiele, za to ukazała się pod kątem autorki mocnego erotyku. Dlatego jeśli czujecie się na siłach, to Wasz gatunek - zachęcam. Dla niektórych sceny +18, mogą być zbyt ostre, zbyt wulgarne... więc sięgając po "Odwet" miejcie to na uwadze.

Mnie się podobało, było to inne oblicze autorki, i nie zniechęciła mnie tą swoją mocną lekturą. Czekam na więcej!

Informacje dodatkowe o Odwet. Zemsta mafii:

Kup książkę Odwet. Zemsta mafii

Władczyni mroku
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Władczyni mroku

Megan Rivers jest do bólu przeciętną mieszkanką San Francisco; jedyną rzeczą wyróżniającą ją z tłumu jest jej niesamowity tatuaż. Prowadzi zwyczajne, wręcz...

Gangsterzy. Nowa krew
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Gangsterzy. Nowa krew

Przeszłość lubi wracać. Tak samo jak kłopoty. W środku nocy Ryan Taylor odbiera telefon. Jego młodszy brat, z którym od lat nie miał kontaktu, jest...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis