LUX (Tom 2). Onyks

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że zaczęcie tej całej sagi "Lux" było najlepszym pomysłem, na który wpadłam :)

Jedna część jest lepsza od drugiej. Nie mogę przestać czytać- jest świetna! Zakochałam się w tych książkach, jak Katy zakochała się w Deamonie.

"Onyks"- tak wiele się tu wydarzyło. Katy i Deamona w końcu wyznali sobie miłość, chociaż tyle przeciwności stało na ich drodze, między innymi nowy chłopak w szkole-Blake, który miał swoje tajemnice,  był tak bardzo podobny do głównej bohaterki. Niestety, okazało się, że współpracował z Departamentem Obrony i chciał wydać im dziewczynę.

Katy spotkała "nieżyjącą" Bethany.

Okazało się, że we wszystko jest zamieszany Will-nowy facet mamy Katy. Chciał zbliżyć się do niej, chciał znać każdy jej ruch. Chciał, być uleczony, a co za tym idzie- zmutowany tak jak Katy.

Na końcu książki stał się cud. Zaginiony (powinnam powiedzieć, że raczej martwy) brat Deamona- Dawson- znalazł się w Ich domu.

Nie mogę doczekać się kolejnej części, także już zabieram się do czytania :)

Informacje dodatkowe o LUX (Tom 2). Onyks :

Kup książkę LUX (Tom 2). Onyks

Co przyniesie wieczność
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Co przyniesie wieczność

Dla niektórych cisza jest bronią, ale Mallory „Myszce” Dodge służy ona jako pancerz ochronny. W dzieciństwie nauczyła się, że lepiej jest zachować...

Dwa światy
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Dwa światy

Hematoi pochodzą ze związków bogów ze śmiertelnikami, a dziecko pary czystokrwistych posiada nadludzkie moce. Potomkowie Hematoi i śmiertelnika... cóż...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz