Ostatni dowód

Tom 3 cyklu Colter Shaw

Książka „Ostatni dowód” to najnowsza i już trzecia część cyklu z Colterem Shawem autorstwa Jefferya Deavera.

"Minęło zaledwie kilka godzin od wstrząsających wydarzeń z "Do jutra", a Colter Shaw już znalazł się w San Francisco, by podjąć się misji, którą jego ojciec rozpoczął lata temu". U mnie było podobnie. Minęła zaledwie chwila od skończenia przeze mnie drugiej części cyklu, a zabierałam się już za część trzecią.

Colterem Shaw, który jest łowcą nagród tym razem przede wszystkim skupia się na misji, którą jego ojciec rozpoczął wiele lat temu. Tym razem jednak nasz bohater nie działa sam? Kto jest tajemniczą osobą, z którą Show od bardzo dawno nie miał kontaktu? Shaw chce odnaleźć zaginioną torbę kurierską z dowodami mogącymi zniszczyć korporację odpowiedzialną za setki, a nawet tysiące zgonów. Poszukiwania przypominają trochę zabawę w kotka i myszkę z przedstawicielami firmy. Firma jednak wydała kolejny wyrok śmierci na pewną rodzinę. Tylko coś, co znajduje się w torbie, może ją uratować. Czy Colter zdąży na czas, czy uda mu się uratować rodzinę przed wydanym na nią wyrokiem śmierci? W między czasie Shaw przyjął jeszcze zlecenia odnalezienia zaginionej dziewczyny.

Po przeczytaniu wszystkich trzech książek z cyklu w dalszym ciągu "Do jutra" jest moją ulubiona częścią. Nie mniej jednak zdecydowanie cały cykl warty jest uwagi.

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Prószyński i s-ka za egzemplarz książki do recenzji. Dzięki Wam miałam możliwość poznać twórczość autora i miło spędzić trochę czasu z Colterem Shawem.

Informacje dodatkowe o Ostatni dowód:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2022-06-02
Tytuł oryginału: The Final Twist
Tłumaczenie: Łukasz Praski
Dodał/a opinię: _books_and_dog_

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Ostatni dowód

Kup książkę Ostatni dowód

Kamienna małpa
Jeffery Deaver0
Okładka ksiązki - Kamienna małpa

Do wybrzeży Stanów Zjednoczonych zbliża się statek z nielegalnymi chińskimi imigrantami na pokładzie. Przemytem tych ludzi kieruje nieuchwytny Kwang...

Puste krzesło
Jeffery Deaver0
Okładka ksiązki - Puste krzesło

Małym, sennym miasteczkiem wstrząsa seria tragicznych wydarzeń. Kilkunastoletni Garret, znany z odrażającego, dziwacznego hobby - hodowli owadów...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis