Niewyjaśnione rodzinne tajemnice skrywane głęboko w sercu, przed całym światem, mogą doprowadzić do wielkich nieporozumień.

Czasy wojenne, które zabrały wiele ofiar, były trudne i bolesne. Nie łatwo było pogodzić się ze stratą najbliższych. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się idealne, w sercu tkwi niezabliźniona rana.

Ta rana otwierała się również z każdym kłamstwem, które przyszłość miała do zaoferowania.

Jednak jesteśmy tu na ziemi tylko wędrowcami przez zaledwie kilka chwil.

Kruchość życia, jaką zostaliśmy obdarzeni  może zgasnąć w każdej chwili.

Czasami wydaje nam się, że decyzje, które podejmujemy to te jedyne słuszne. Jednak istnieje cienka granica między rzeczywistością, a iluzją.

Ale każde spotkanie przydarza nam się dokładnie wtedy, kiedy trzeba.

I dokładnie tak było w przypadku Sabiny. Poznajemy jej życie i tajemnice, których strzegła bardzo dokładnie. Odkrywała je powoli, jakby od tego zależało wszystko. Na koniec jednak, nie byłaby sobą, gdyby z uśmiechem na ustach nie pozostawiła ostatniego sekretu 🙂

Autorka wplotła w całą historię Sabiny mnóstwo emocji. Z każdą kolejną kartką powoli odkrywając tajemnice przeszłości.

Ostatnia tajemnica to historia o marzeniach, kłamstwach, niedopowiedzeniach, a także o miłości, przyjaźni, przemijaniu, śmierci, samotności i nadziei.

Ta historia niesie ze sobą przekaz. Cieszmy się chwilą, która trwa. Ona nie będzie trwać wiecznie. Bądźmy ze sobą szczerzy, bo niedomówienia tak bardzo niszczą.

Wczoraj już nie zmienimy. Dzisiaj jest dla nas. Jutro może nie nadejść.

Informacje dodatkowe o Ostatnia tajemnica:

Wydawnictwo: DRAGON
Data wydania: 2024-02-28
Dodał/a opinię: anatomiaemocji

Zobacz opinie o książce Ostatnia tajemnica

Kup książkę Ostatnia tajemnica

Tysiąc kawałków
Anna Ziobro0
Okładka ksiązki - Tysiąc kawałków

Julia i Daniel są młodzi, piękni i szaleńczo zakochani. Do szczęścia potrzebują tylko siebie nawzajem. Julia podejmuje jednak błędną decyzję, która...

Moje życie przed Tobą
Anna Ziobro0
Okładka ksiązki - Moje życie przed Tobą

Lena właśnie rozstała się z chłopakiem. Chcąc zapomnieć o złamanym sercu, wyjeżdża do pracy na drugi koniec Polski, nad morze. Przypadek sprawia, że staje...