Oszuści. Sekrety Greystone'ów, tom 2

„Oszuści” to druga część trzytomowej serii przygodowej z elementami #sciencefiction.

Najpierw zapraszam Was do poznania pierwszej części - recenzja na moim insta.

Akcja drugiego tomu "Oszuści" rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się pierwszy tom. Trójka rodzeństwa Greystonów - dwunastoletni Chess, dziesięcioletnia Emma i najmłodszy Finn, wraz ze swoją przyjaciółką Natalie, próbują odnaleźć drogę do równoległego świata, w którym zostały uwięzione ich mamy. Rodzeństwo wraz z Natalie za wszelką cenę muszą znależć sposób, jak sprowadzić swoje mamy z powrotem, ale nie zdają sobie sprawy, jak to może być trudne.
Ponownie wyruszamy w fantastyczną, pełną tajemnic i niebezpieczeństw niesamowitą przygodę. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, emocjonująca i wciągająca historia, którą czyta się naprawdę jednym tchem.

A czy Wy odważylibyście się przenieść do równoległego świata, w którym prawda miesza się z kłamstwem, a na każdym kroku czyha na Was niebezpieczeństwo?
Ja Was do tego świata zapraszam - czekają na Was naprawdę silne emocje. Jesteście na nie gotowi?

Informacje dodatkowe o Oszuści. Sekrety Greystone'ów, tom 2:

Wydawnictwo: Dwukropek
Data wydania: 2023-06-14
Tytuł oryginału: The Deceivers. Greystone Secrets #2
Dodał/a opinię:

Tagi: Literatura sensacyjna i przygodowa dla dzieci i młodzieży

Zobacz opinie o książce Oszuści. Sekrety Greystone'ów, tom 2

Kup książkę Oszuści. Sekrety Greystone'ów, tom 2