Poszukiwany ukochany

„Czasami nie możemy powiedzieć prawdy, dopóki nie jesteśmy na to gotowi.”
„[…] Chcą kogoś, przy kim czują się bezpieczni, wiedząc, że nic złego im się nie przytrafi, gdy ta osoba jest w pobliżu.”
„Można przestać kogoś widzieć, kiedy kochasz go tak długo i wiesz,że nigdzie się nie wybiera.”
✨Walentynkowy wieczór. Trzy kobiety czekające na swoją randkę i jeden mężczyzna –Joseph Carter,który wystawił je do wiatru.
✨Siobhan, Miranda, Jane. To narratorki tej powieści.Trzy kobiety,trzy odmienne charaktery,trzy statusy społeczne,różne życiowe przejścia i perspektywy. Wszystkie je łączy jeden mężczyzna. Przystojny, pociągający, uśmiechnięty. Jospeh Carter.
✨To moja pierwsza styczność z twórczością Beth O’Leary i do tego bardzo udana.Autorka stworzyła misterną fabułę, utkała sieć zdarzeń, którym dałam się pochłonąć bez reszty i dosłownie złapać. ✨„Poszukiwany ukochany” to książka, która zaskakuje, która ma swoją głębie. Poszczególne karty odkrywane są przez autorkę powoli, jednak cała historia nie traci przy tym swojej dynamiki.
To książka o potrzebie miłości, bezpieczeństwa.O radzeniu sobie z traumami,nauce odpuszczania.To przepiękna opowieść o dopuszczaniu do siebie przyjaciół i trosce o tą relację. „Poszukiwany ukochany” to wreszcie książka o akceptacji drugiego człowieka takim, jakim jest.
I na koniec -książki to Kraina Szczęśliwości.❤️

Informacje dodatkowe o Poszukiwany ukochany:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2023-01-25
Dodał/a opinię: Alicja Cichowicz

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Poszukiwany ukochany

Kup książkę Poszukiwany ukochany

Opowieści o kolorach