PS rzucam ci wyzwanie! Winter Renshaw

Tom 3 cyklu Postscriptum

❤❤❤Recenzja ❤❤❤

Premiera 20.08.2021

"PS. Rzucam Ci wyzwanie" - Winter Renshaw

Dwie osoby, które nie pałają do siebie sympatią, będę musieli nauczyć się razem pracować.

Aerin, młoda kobieta która wie czego chce. Jest bardzo ale to bardzo dobra w tym ci robi. Lubi kontrolę i porządek. Jej praca jest zarówno pasją. Kocha to do robi. A przy tym dużo zarabia. Jest posiadaczką ciętego języka. Umie się nieźle odgryść. Nie pozwoli na brak szacunku wobec siebie.
Jest bardzo profesjonalna, każdy detal musi być idealny. To wszystko ma swoje podłoże.
Ale nawet w tak uporządkowanym życiu warto jest skusić się na złamanie zasad.

Calder, mężczyzna która ma to czego chce. Nie lubi słuchać innych i nie wykonuje rozkazów. Dba o to co kocha i o siebie. Żyje według własnych zasad i nie potrzebuje nikogo. Ale jest także dobry i czuły. Lubi mieć rację ale kiedy widzi, że ktoś cierpi to stara się pomóc. Na pierwszy rzut oka szorstki i chamowaty to gdy się go bliżej poznać zyskuje ogromny szacunek.

Relacja między nimi jest napięta. Ciągle fochy i dograzanie staje się ich codziennością. Próbują coś sobie udowodnić. Każdy chce wygrać wyzwanie. Wkrótce potem rodzi się Namiętność i nic porozumienia. Spędzanie czasu to duży krok do dalszej relacji. Ale jak wiadomo nic nie może trwać wiecznie.

Fabuła i bohaterowie stworzeni na medal. Wybuchowi i charyzmatyczni. Aż się czeka na ich spotkanie, które nie tylko iskrzy od złości ale także od pożądania. Jednak będzie także uroczo. Tych dwoje to mieszanka wybuchowa ale w głębi duszy zagubiona, bo każdy ma swoje demony, które rządzą.

Scen intymne idealne na zimne wieczory, które rozgrzewają dużo bardziej niż gorącą herbata. Jak na małą ilość stron trochę ich będzie ale jak dla mnie są w punkt. Zmysłowe ale i niegrzeczne.

Książka pokazuje, że każde zachowanie ms swoje podłoże. Jedno jest banalne ale inne może być trudne ale każde trzeba zrozumieć. Wystarczy tylko zapytać a może dostanie się szczerą odpowiedź.

Kochani gorąco polecam zagłębić się w świat (nie)idealny. Pełen pokus i porządku. Z tymi bohaterami nuda nie będzie grozić a zabawnym sytuacją nie będzie końca. A jest tak krótka, że na jeden wieczór zapomnicie o wszystkim.
9/10❤

Informacje dodatkowe o PS rzucam ci wyzwanie! Winter Renshaw:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-08-24
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Zobacz opinie o książce PS rzucam ci wyzwanie! Winter Renshaw

Kup książkę PS rzucam ci wyzwanie! Winter Renshaw

P. S. Nienawidzę cię
Winter Renshaw0
Okładka ksiązki - P. S. Nienawidzę cię

To miał być zupełnie zwyczajny dzień. Śliczna Maritza Claiborne, kelnerka w naleśnikarni, obsługiwała kolejnego gościa. Bez wątpienia był interesującym...

PS Tęsknię za tobą
Winter Renshaw0
Okładka ksiązki - PS Tęsknię za tobą

To było takie oczywiste: początkująca aktorka, blondwłosa Melrose Claiborne, córeczka majętnych rodziców, musiała być rozkapryszoną, nieznośną...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;