Romans pod choinkę

Ray nienawidzi Bożego Narodzenia, dodatkowo się nie zakochuje, natomiast uwielbia swoje miasto - Nowy Jork. Mężczyzna przypadkowo jest świadkiem napaści i ratuje młoda kobietę. Między bohaterami rodzi się wyjątkowa nić porozumienia. Ray postanawia pokazać Everly wszystkie piękne i godne uwagi miejsca w Nowym Jorku, jednak na jego drodze stanie pewna przeszkoda. Dlaczego tak trudno będzie mężczyźnie pokazać miasto Everly? Jak bohaterowie wpłyną na swoje życie?

Bardzo lubię pióro autorki, dlatego też chętnie sięgnęłam po jej nową świąteczną książkę, dodatkowo skusiło mnie to, że mogłam dowiedzieć się co słychać u bohaterów "Świątecznego nieporozumienia"!
Książkę czyta się naprawdę szybko, a to za sprawą wciągającej fabuły i świetnych bohaterów, zarówno głównych, jak i tych drugoplanowych. Z ogromną chęcią śledziłam losy bohaterów, zachwycałam się przedstawianymi przez Raya ciekawymi i interesującymi miejscami w Nowym Jorku, jednocześnie podziwiając mężczyznę w jaki sposób przedstawił je Everly, a uwierzcie wymagało to od niego sporo wysiłku. Między Rayem a Everly nawiązała się naprawdę szczególna i piękna relacja, która była pełna zarówno humoru, ale i magii. Dzieliło ich wiele przeszkód, które z wydawały się nie do przeskoczenia, jednak dla chcącego nic trudnego.
Autorka w świetny sposób pokazała, że najważniejsze jest to co mamy w środku, nasz charakter, usposobienie, a wygląd ma znaczenie drugorzędne oraz pięknie ukazała z czym zmagają się takie osoby jak Everly, które mimo przeciwności losu dalej prą do przodu.
Jeśli szukacie książki z nutką świątecznej magii, ciekawymi i pełnymi humoru bohatrami, którzy rozczulą Wasze serca, to ta historia jest idealna dla Was!

Informacje dodatkowe o Romans pod choinkę:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-10-13
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Romans pod choinkę

Kup książkę Romans pod choinkę

Cztery cappuccino i Johnnie
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Cztery cappuccino i Johnnie

Dla tej piątki przyjaciół nie ma tematów tabu! Gaję, Olimpię, Patrycję, Kalinę i Szczepana połączyło nieoczekiwane spotkanie w Rzeszowie. Ich znajomość...

Słodki kłamca
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Słodki kłamca

Mówią, że kłamstwo ma krótkie nogi. W tym przypadku - uwodzicielski wzrok i przyciągający magnetyzm. Świat Stelli legł w gruzach, kiedy...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis