Serce na walizkach

Tom 1 cyklu Rozdroża

Główna bohaterka Gosia, czuje się uwięziona w złotej klatce, którą sama sobie zgotowała. Bogaty mąż i wszelki dostatek nie zastępują jej jednak rodziny, o jakiej marzyła. Codzienna samotność, bycie obok i oschłość ze strony partnera sprawiają, że Gosia coraz częściej zastanawia się nad sensem trwania w tym związku. Jednak kobieta jest wobec siebie bardzo krytyczna i nie pozwala sobie na użalanie, z powodu, że "inni mają gorzej".

Dołóżmy do małżeńskich problemów jeszcze apodyktyczność matki, która krytykuje córkę na każdym kroku i chorobę ukochanego ojca- a okaże, się, że nagłe wysłanie Małgorzaty w delegację na drugi koniec świata, będzie dla niej najlepszym wyjściem. Tym bardziej, że w słonecznej Portugalii czeka na nią klient, który sporo namiesza 😉

Motyw złotej klatki i szukania samej siebie przebija się na pierwszy plan w tej książce. Powieść ta nie jest tylko lekkim erotykiem, ale dostarcza też materiału do przemyśleń.

Książka jest lekka w obiorze, okraszona pikanterią i sporą ilością scen erotycznych. Gorąca tutaj jest nie tylko portugalska aura.

Jeśli szukacie książki, nieco gorętszej, w sam raz na czytanie na plaży to zwróćcie uwagę na ten tytuł. Ja osobiście nie przepadam za erotykami, a jednak ta książka mi się spodobała

Informacje dodatkowe o Serce na walizkach:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-06-16
Dodał/a opinię: NatSaczek

Zobacz opinie o książce Serce na walizkach

Kup książkę Serce na walizkach

On nie był zwyczajnym człowiekiem, on był jakimś cholernym bożkiem, który stał dziesięć kroków przede mną w białej podkoszulce polo i krótkich dżinsach.

Ciągle coś mi mówiło, że robię źle, że nie powinnam, że coś jest nie tak, że wariuję. Jednak to ignorowałam.

Dwie drogi
K.A. Figaro0
Okładka ksiązki - Dwie drogi

Drogi bohaterów bestsellerowej serii Rozchwiani rozdzieliły się i prowadzą w różnych kierunkach... Łucja odnajduje spokój i bezpieczeństwo...

Bez tchu
K.A. Figaro0
Okładka ksiązki - Bez tchu

Pełne emocji, wzruszeń i gorącego seksu zakończenie serii Rozchwiani. Czy Łucja i Dymitr będą w końcu razem? Czy córeczka połączy ich drogi, czy...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska