Skandaliści w koronach. Łotry, rozpustnicy i głupcy na polskim tronie

W Bardzo ciekawy sposób przedstawia oblicza władców od innej strony tej prawdziwej...ludzkiej a ich życie od kuchni.Widzimy ich takimi jacy byli naprawdę bez makijażu i upiększeń.Bez maski władzy i dworu.Ich prawdziwe ja-z ich słabościami...wadami...uczuciami...romansami.Normalnych zwykłych ludzi mających uczucia bądź też nie. Prawdziwy król jest nagi i takich tu widzimy.

Informacje dodatkowe o Skandaliści w koronach. Łotry, rozpustnicy i głupcy na polskim tronie:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2013-07-02
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
Dodał/a opinię: Robert Solarz

Zobacz opinie o książce Skandaliści w koronach. Łotry, rozpustnicy i głupcy na polskim tronie

Kup książkę Skandaliści w koronach. Łotry, rozpustnicy i głupcy na polskim tronie

Andrzej Zieliński0
Okładka ksiązki - Elektrownie jądrowe w nowoczesnej gospodarce. Technologie, ekonomika, bezpieczeństwo

Publikacja zatytułowana Elektrownie jądrowe w nowoczesnej gospodarce. Technologie. Ekonomika. Bezpieczeństwo dotyczy zagadnień z zakresu energetyki jądrowej...

Przekleństwo tronu Piastów
Andrzej Zieliński0
Okładka ksiązki - Przekleństwo tronu Piastów

"Historyczna plotka czy fatum ciążące nad Polską?Podobno Gaudenty, brat i następca św. Wojciecha, z nieznanej mi przyczyny obłożył Polskę klątwą ...