Sklep z tysiącem cudów

"Sklep z tysiącem cudów" brzmi tak cudnie, że jak tu nie sięgnąć po najnowszą powieść krawczyk
Juliusz Kulik to odnoszący sukcesy, bezkompromisowy prawnik.
Eliza Zaniecka to porywcza i ambitna aktorka serialowa.
Początkowo tą dwójkę nic nie łączy, do momentu pewnego zdarzenia.
" Same Cuda" to mały, przytulny sklepik, do którego Juliusz oddaje rzeczy po swoich rodzicach. Gdyby nie jego przyjaciel i wspólnik historia jego rodziny skończyłaby w śmieciach.
Juliusz w sklepie zauważa rysunek, który budzi w nim uśpione uczucia.
Niespodziewanie poprzednia właścicielka pragnie go odzyskać. Przyjdzie jej się zmierzyć z nie lada wyczynem, bo Juliusz nie należy do osób ugodowych.
Co przedstawia rysunek, który nagle staje się tak ważny? Jaką historię skrywa matka Juliusza? Czy cynizm i oziębłość zmienią się w przyjacielskie usposobienie?
Czy w powietrzu czuć miłość?
Autorka przyzwyczaiła nas do świetnych, pełnych ciepła, miłości, ale i rozterek dnia codziennego powieści.
Tak jest i w tym przypadku, gdzie historia wciąga nas od pierwszych stron. Główny bohater Julek jest tak denerwującą osobą, że mamy ochotę go posłać w trzy diabły. Brnąc dalej odkrywamy co złożyło się na taką postawę i mamy okazję śledzić dosyć powolną zmianę naszego bohatera. Odkrycie prawdy to bardzo ciekawy wątek całej historii.
To świetna powieść o poszukiwaniu szczęścia, odzyskaniu siebie, troszkę o miłości i tajemnicach.
Bardzo mile spędzony czas.
Polecam

Informacje dodatkowe o Sklep z tysiącem cudów:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-09
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce Sklep z tysiącem cudów

Kup książkę Sklep z tysiącem cudów

Magiczne miejsce
Agnieszka Krawczyk0
Okładka ksiązki - Magiczne miejsce

Tak, to było kuszące - założyć tutaj hotel i nie martwić się o nic więcej, nie być związanym terminami, sprawami, spotkaniami. Żyć w rytmie natury...

Noc zimowego przesilenia
Agnieszka Krawczyk0
Okładka ksiązki - Noc zimowego przesilenia

Jest rok 1941, trwa okupacja niemiecka. Kraków stał się siedzibą Generalnego Gubernatorstwa, a na Wawelu powiewają hitlerowskie flagi. W tajemniczych...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;