Słodki smak marzeń

Tom 1 cyklu Słodki smak marzeń

"Słodki smak marzeń" to pierwszy tom cyklu z Laurą Kosińską.
Laura pełna marzeń i planów wyjeżdża z rodzinnej wsi do stolicy na studia. Rozpoczyna pracę w agencji reklamowej. Poznaje ekipę z którą się zaprzyjaźnia, imprezuje i pracuje pod presją apodyktycznej szefowej.
Musi odwołać zaplanowane wakacje i wyjechać do Zakopanego aby zrealizować projekt. Po wszystkim ekipa wybiera się w góry, gdzie dochodzi do wypadku i Laura trafia do szpitala.
Poznaje pracownika TOPR-u. Od tego momentu wszystko ulega zmianie.
Czy Laura przewartościuje swoje życie? Czy zrozumie co jest w życiu ważne i ważniejsze?
Autorka przenosi nas w miejsca z pięknymi krajobrazami, w góry, nad morze. Jest to ogromny plus i dodaje historii piękne tło. Opisy krajobrazu, malownicze zakątki wręcz przenoszą nas w te miejsca. To jest piękne w książkach, kiedy prawie namacalnie możemy znaleźć się obok bohatera i iść krok w krok za nim.
Laurę polubiłam, mimo paru minusów. Wiadomo, że cukierkowo być nie może, bo byłoby nudno. Autorka niejako pokazała nam jak wygląda życie wielu ludzi, gdzie praca w korpo zjada człowieka, a priorytety są mocno skrzywione. Na szczęście pojawi się on, który choć troszkę zmieni jej patrzenie na świat.
Jesienią kolejny tom i jestem go bardzo ciekawa.
Piękna okładka dodaje smaczku i porywa w świat marzeń

Informacje dodatkowe o Słodki smak marzeń:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2021-04-14
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Słodki smak marzeń

Kup książkę Słodki smak marzeń

W objęciach nazisty
Aneta Krasińska0
Okładka ksiązki - W objęciach nazisty

Poruszająca opowieść o odwadze i determinacji w dążeniu do realizacji marzeń. Maj 1939 roku. W Wolnym Mieście Gdańsku szerzy się propaganda niemiecka...

Odroczone nadzieje
Aneta Krasińska0
Okładka ksiązki - Odroczone nadzieje

Aldona ma poczucie przegranej. Odrzucona przed laty przez rodzinę, zawiedziona przez mężczyznę, którego pokochała, postanawia skupić się na pracy...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis