Spotkajmy się na Chestnut Hill

"Spotkajmy się na Chestnut Hill" to historia o grupie młodych ludzi, którzy spotykają się w Irlandii. Na szmaragdowej wyspie każde z nich próbuje ułożyć sobie życie.
Lena walczy z demonami przeszłości, ale postanawia coś zmienić w swoim życiu. Wynajmuje pokój nieśmiałej Dominice, po którą jedzie na lotnisko. Tam poznaje też tajemniczego Pawła, który wydaje się zagubionym chłopakiem. Paweł prosi dziewczyny o pomoc. Lena proponuje mu pokój w swoim domu w Chestnut Hill.
Monika i Michał wydają się być idealną parą. Marzą o swoim miejscu, dlatego przeprowadzają się do Droghedy na urokliwe Chestnut Hill. Monika zauważa, że coś zmienia się w zachowaniu jej narzeczonego.
Hubert to sąsiad Ellen, właścicielki kawiarni Cafelle. Propozycja staszej pani odmieni ich losy na zawsze.
Kim jest Paweł? Dlaczego pojawił się w życiu Leny? Co Lena odkryje? Czy będzie cierpiała?
Co odkryje Monika na temat swojego narzeczonego?
Dlaczego siostra Huberta uciekła z Irlandii?

Przekonajcie się sami.

Autorka tą powieścią pokazuje nam, że aby być szczęśliwym trzeba zaufać innym, ale trzeba też uporać się z demonami przeszłości. Poznajemy perypetie bohaterów, którzy postawili wszystko na jedną kartę, pomimo porażek i trudności starają się pokonać wszelkie przeszkody. Powoli odkrywałam ich tajemnice i razem z nimi przeżywałam ich radości, namiętności oraz problemy. Autorka potrafi rozbudzić wyobraźnię czytelnika, a także dostarczyć emocji. Nieoczekiwane zwroty akcji wbiją Was w fotel.
Polubiłam tych charyzmatycznych bohaterów i z przyjemnością sięgnę po drugi tom, aby poznać ich dalsze losy i uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Uwielbiam takie życiowe historie pokazujące, że warto zaryzykować, a szczęście znajdzie nas w najmniej spodziewanym momencie.
Zanurzcie się w cudownej historii, której akcja rozgrywa się w urzekającym zakątku Irlandii.
Rewelacja! Jestem zachwycona na maksa!

Gorąco polecam!

Kup książkę Spotkajmy się na Chestnut Hill

Uwolnij mnie
Daria Skiba0
Okładka ksiązki - Uwolnij mnie

Jak bardzo miłość może zaślepić? Diana przekona się o tym, gdy wpadnie w sidła bezwzględnego Patryka. Jak wiele będzie musiała przejść dziewczyna, by w...

Spotkajmy się na Chestnut Hill (#2). Nie daj mi odejść Tom 2
Daria Skiba0
Okładka ksiązki - Spotkajmy się na Chestnut Hill (#2).  Nie daj mi odejść Tom 2

Chestnut Hill. Nie daj mi odejść to druga część opowieści o grupie Polaków, których losy splotły się w malowniczym irlandzkim miasteczku.   Monika i...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;