Stażystka

Alicja Sinicka w książce "Stażystka" już od pierwszych stron buduje napięcie, które nie opuszcza nas podczas czytania, aż do ostatniej strony.
Klaudia to młoda dziewczyna, która ma nadzieję, że staż który otrzymała ma szansę zmienić jej życie na lepsze. Pozwoli jej na pokazanie siebie z jak najlepszej strony i otworzy szeroko drzwi do kariery.
Ewa świadoma, że mąż ją zdradza pomaga mu wybrać kolejną stażystkę, mimo iż ma pewność, że to właśnie ta kobieta będzie następną kochanką męża.
Skomplikowane relacje, które autorka prezentuje nam dwutorowo zaskakują z każdą stroną coraz bardziej.
Niezwykle ciekawa i zaskakująca książka, którą zdecydowanie polecam!

Książkę odebrałam za punkty w portalu Czytam Pierwszy.

Informacje dodatkowe o Stażystka:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-01-29
Dodał/a opinię: beatastepien

Tagi: Polska

Zobacz opinie o książce Stażystka

Kup książkę Stażystka

Pamięć jest zawodna. Za każdym razem, kiedy wracamy do wspomnień, one piszą się na nowo.

Ludzką pamięć jest zawodna, nigdy nie stanowi wiernego odbicia przeszłości. W naszym umyśle nie ma raz na zawsze utrwalonych fotografii czy nagrań tego, co się wydarzyło. Wspomnienia to jedynie rekonstrukcje zdarzeń. Za każdym razem, gdy do nich wracamy, budujemy je od nowa.

Winna
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Winna

Ona jest zawsze winna... Wendy jest wyczerpana. Otaczają ją toksyczni ludzie: jej ojciec, który obwinia ją o wypadek z przeszłości i jej były ukochany...

Otwórz oczy
Alicja Sinicka0
Okładka ksiązki - Otwórz oczy

Wyczekiwane zakończenie pełnej namiętności i tajemnic serii Oczy wilka autorki bestsellerów, Alicji Sinickiej Niewygodna przeszłość często powraca...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;