Terapia

"Terapia" to już czwarta książka Klaudii Muniak, którą miałam przyjemność przeczytać. I z czystym sumieniem przyznaję, że to zdecydowanie najlepszy thriller autorki.

Luzia pracuje jako sekretarka w jednej z warszawskim firm. Kobieta nie miała łatwego życia, wciąż walczy z demonami przeszłości. Tragedia jaką przeżyła nie daje o sobie zapomnieć. Luzia próbuje walczyć z przeszłością, chce żyć normalnie. Nie pomaga jej w tym ani nowy związek, ani zaborczy szef. Nie mogąc sobie poradzić, Luiza ucieka do podwarszawskiej wsi, jednak to czego tam doświadcza nie przynosi jej ulgi. Jej szaleństwo osiąga punkt kulminacyjny.

"Terapia" to thriller z rodzaju tych, które pochłonął Cię bez reszty. Wciąga niczym wir i nie pozwala odetchnąć ani przez moment. Sięgając po tę książkę, czułam, że będzie ona inna niż poprzednie.. i nie myliłam się. Ogromny plus dla autorki za to, że poszerza swój kunszt pisarki, z każdą kolejną powieścią jest coraz lepiej, widać duży potencjał.
"Terapia" to thriller, w którym napięcie rośnie z każdą przeczytaną stroną. Fabuła dopracowania w każdym calu, od początku wczułam się w rolę Luizy i razem z nią przeżywałam jej rozterki, lęki, niepewność... Do końca nie przewidziałam tego, jaki to wszystko będzie miało finał. Autorka bardzo mnie zaskoczyła, nie pierwszy raz zresztą. Klaudia ma niesamowity talent do budowania napięcia, szczególnie na ostatnich stronach swoich powieści, potrafi też nieźle zmanipulować czytelnika.
Tak jak wspomniałam wyżej, według mnie "Terapia" to najlepsza z książek Klaudii. I takie thrillery chcę czytać. Jeżeli jeszcze nie znacie pióra autorki, to szybko musicie to nadrobić. Ja natomiast z niecierpliwością czekam na kolejne mroczne powieści psychologiczne autorki.
Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji ♥️

Informacje dodatkowe o Terapia:

Kup książkę Terapia

Manipulacja
Klaudia Muniak0
Okładka ksiązki - Manipulacja

Kiedy śnisz, mogę ci wmówić wszystko, co chcę. Irmina to uznana psychoterapeutka, która leczy za pomocą nowoczesnej metody - ukierunkowanej inkubacji...

Nie zabiłam
Klaudia Muniak0
Okładka ksiązki - Nie zabiłam

Twierdzi, że nie zabiła. ale przecież już raz popełniła zbrodnię. Trzydziestoczteroletnia Sabina Gancarek nie mała łatwego dzieciństwo, a teraz przeżywa...