Terror

Tom 3 cyklu Costello Brothers

Ostatni tom serii o braciach Costello jest pełnej zawrotnej akcji i zdarzeń,które ogromnie mnie zaskoczyły.
Sięgając po tą książki przygotujcie się na dynamiczna akcja,która nie zwalnia tempa ani na moment.Jeśli myśleliście,ze poprzednie tomy przyprawiły o szybsze bicie serca to ta część mogę śmiało napisać,że jest jeszcze bardziej dynamiczna,która zostanie w pamieci na długi czas.
Znajdziecie w niej gorące sceny przyprawiające o wypieki na twarzy,zazdrość,rosnące uczucie oraz osoby,które będą myśleć o zemście.Niebezpieczne sytuacje wraz z zagrożeniem życia będą na porządku codziennym.
Postacie Nastya i Marco posiadają mocne,zdecydowane charaktery,których nie jest łatwo okiełznać.Będzie to sprawiało iskrzenie pomiędzy tą dwójka doprowadzając ich do szaleństwa.

Koniecznie poznajcie gorących braci Costello,którzy potrafią pokazać swoje mroczne oblicze,ale także sprawić,że ich ukochane nie widzą świata poza nimi.
Polecam Wam gorąco cała serie.
Będziecie nią zachwyceni.

Kup książkę Terror

Chaos
K.E. December0
Okładka ksiązki - Chaos

Czasem łatwiej uciec przed śmiercią niż przed miłością Luksusowy apartament w centrum Manhattanu, drogi samochód i kolekcja szpilek na każdą okazję.....

Zemsta
K.E. December0
Okładka ksiązki - Zemsta

Czy prawdziwa miłość okaże się silniejsza niż mafijne więzi?Dla Annabell Moretti, córki jednego z bossów nowojorskiej mafii, świat oparty na przemocy i...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska