Ugly girl

⚪Gdy tylko poznałam tytuł książkę i jej okładkę natychmiast zafascynowało mnie jej znaczenie.Tłumacząc bezpośrednio tytuł ,to Ugly girl to znaczy brzydka dziewczyna,szpetna,brzydula…i stąd nasunęło się kolejne pytanie-dlaczego?Odgadnięcie w tej książce znaczenia tytułu było jednym z pierwszych emocjonujących zagadek.

⚪ Debiutancka powieść autorki niesie ze sobą nie tylko niebezpieczną historię-porwanie bohaterki i jej szkolenie,ale również poznanie pracy osoby,która ją będzie szkolić.W ten oto sposób zostajemy przeniesienie w niebezpiecznych świat bikerów i ich świata dla których,każdy kolejny dzień przynosi im nieplanowane chwile grozy.W ten sposób historia nabiera rozpędu!Ugly girl zostaje wplątana w działania,które mieszają się z jej życiem rodzinnym i zaznaniem krzywdy za osobę najbliższą.Jest bardzo niebezpiecznie,nieprzewidywalnie oraz emocjonalnie.W tej powieści przekonujemy się,że każdy ma swoje tajemnice w celu osiągnięcia korzyści.Nawet najbliższa osoba może nas zaskoczyć tym,co skrywała przed bliskimi osobami.

⚪Książka idealna dla osób lubiących zaskakujące historie oraz tych,co lubią dobre debiuty.Moc wrażeń gwarantowany!

⚪Zachęcam do przeczytania debiutu autorki i przekonanie się,że Ugly girl może w swojej „brzydocie” odnaleźć unikatowe piękno.
P O L E C A M

Informacje dodatkowe o Ugly girl:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2024-03-19
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Ugly girl

Kup książkę Ugly girl

Powrót matki