Weź się ogarnij

"Weź się ogarnij" Ćwiczenia dla ogarniętych inaczej autorstwa Pani Bukowej, znanej nam już ze wcześniejszej książki pt.'' Wielki Ogarniacz Życia, czyli Jak być szczęśliwym nie robiąc niczego''.

Pani Bukowa tym razem zmienia swoje nastawienie do życia, ale nie zmienia swoich przyzwyczajeń. Lubi oj poleniuchować, ale też udziela, cennych porad i wskazówek będąc przy tym bardzo sprytna.

Książka ta składa się z 12 rozdziałów oraz przygotowanych dla Czytelników ćwiczeń w formie krzyżówek, wykresów, rebusów, szyfrów, labiryntów 111 ćwiczeń, które sprawią, że poczują się z deczka wzmocnieni do działania, by móc popatrzeć z innej perspektywy na swoje życie.

Nie ukrywam tego, że nie zabraknie chwil pełnych uśmiechu, które są ubawione lekko i barwnie zwłaszcza w ćwiczeniach numer 6 dotyczących sportu, w których zostały trafnie i zabawnie zagadnienia rozdziałowe ćwiczeń: Więcej niż myślisz, Podbij swój rekord oraz krok numer 8 poświęconemu książkom- Więcej książek.

Pani Bukowa tym razem lepiej spostrzega świat, ale nadal pozostaje w niej poczucie pozytywnego temperamentu, który towarzyszy jej dzielnie od samego początku i namawia Czytelnika, aby korzystał z zeszytu ćwiczeń, w którym może pisać po nim uzupełniając go.

Tekst w książce dobrze się czyta ze względu na właściwie dobraną czcionkę, a przeważają w nim kolory czarny, niebieski.

Najbardziej spodobały mi się zadania na lato, jesień, zimę, wiosnę, które stanowią mocną stronę naszego dotychczasowego życia, a zaproponowane zadania przez Panią Bukową przyczynią się do pozytywnej energii.

Jednym słowem ogarnij się to zeszyt ćwiczeń, przy którym uśmiech nie będzie znikał z twarzy ludzkich.

Polecam przeczytać tę książkę.

Informacje dodatkowe o Weź się ogarnij:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2019-01-07
Kategoria: Rozrywka, humor
ISBN: 978-83-240-5589-0
Tłumaczenie: brak
Dodał/a opinię: Emilly26

Zobacz opinie o książce Weź się ogarnij

Kup książkę Weź się ogarnij

Wielki Ogarniacz Życia, czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego
Pani Bukowa0
Okładka ksiązki - Wielki Ogarniacz Życia, czyli jak być szczęśliwym nie robiąc niczego

Wielu ludzi pyta mnie, co tak naprawdę liczy się w życiu. No, w sumie to niewielu. Właściwie to nikt. I bardzo słusznie - bo nie wiem.Nie chodzę na fitness...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis