Wróć do mnie

Tom 1 cyklu Arrowood Brothers

Przeszłość dość często skrywa wiele tajemnic, tych dobrych, ale też tych złych, o których chcielibyśmy zapomnieć, kiedy przeżyliśmy coś traumatycznego, staramy się od tego odciąć, niestety przeszłość często się o nas upomina i trzeba się z nią zmierzyć, żeby móc dalej żyć w spokoju.
Connor miał bardzo złe dzieciństwo, przed ojcem pijakiem uciekł do marynarki wojennej, niestety po wielu latach z powodów zdrowotnych zostaje zwolniony ze służby. Przypadkiem w podobnym czasie umiera jego ojciec, razem z braćmi planują sprzedaż gospodarstwa i podzielenia się majątkiem, niestety testament zawiera haczyk i bracia muszą na pewien czas zamieszkać na farmie. Niespodziewanie okazuje się, że sąsiadką Connora jest Ellie, kobieta, która uratowała go osiem lat temu.
Od razu, kiedy zaczęłam czytać tę książkę, czułam, że to będzie piękna historia i się nie pomyliłam, ona ma sobie dużo ciepła i pozytywnych emocji, chociaż opisuje wiele tragicznych wydarzeń. Connor przeżył wiele złego w swoim życiu, ale zawsze mógł liczyć na swoich braci i pomimo dzielących ich kilometrów cały czas mają ze sobą kontakt i ciągle się wspierają, tylko oni wiedzą, jak wiele musieli przejść. Ellie to kobieta, która pogubiła się trochę w życiu i związała się z niewłaściwym mężczyzną, ale cały czas najważniejsze było dla niej dobro córki i robiła wszystko, żeby ona miała lepsze życie od niej.
Książce towarzyszy ogrom emocji od tych bardzo negatywnych do tych pozytywnych, bohaterowi musieli dużo przejść w swoim życiu, żeby być szczęśliwi, a nawet wtedy, kiedy pojawia się w ich życiu radość, przyćmiewa ją przeszłość. Czasami w życiu zdarza się tak, że trzeba iść do przodu i wtedy musimy coś przemilczeć lub zapomnieć, bo nie da się zmienić przeszłości, a tkwiąc w niej, nie da się zrobić tego najważniejszego kroku.
Historia bardzo wciągnęła mnie i sprawiła, że często miałam łzy w oczach, raz ze szczęścia, a raz ze smutku, ale bardzo chce wiedzieć, co będzie dalej i jak potoczy się życie kolejnego z braci, więc chętnie sięgnę po kolejną część.

Informacje dodatkowe o Wróć do mnie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-02-17
Tytuł oryginału: Come Back for Me
Tłumaczenie: Dorota Stadnik
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Wróć do mnie

Kup książkę Wróć do mnie

Powiedz, że zostaniesz
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Powiedz, że zostaniesz

Autorka bestsellerów New York Times, Corinne Michaels powraca z pełnym emocji romansem o drugich szansach. Roztrzaskał mnie na kawałki. Złożył...

Pomóż mi sobie przypomnieć
Corinne Michaels0
Okładka ksiązki - Pomóż mi sobie przypomnieć

Pasjonująca historia o miłości i utracie pamięci... Brielle budzi się w szpitalu. Okazuje się, że ktoś ją zaatakował i zastrzelił jej ukochanego starszego...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;