Zaczekaj na mnie

„Nie chciałam stracić Cama. W ostatnich tygodniach stał się nieodłączną częścią mojego życia. Jakimś sposobem wplótł się w codzienną rutynę i gdyby to się zmieniło…”

Avery chce odciąć się od rodziny, miasta, w którym żyła i wspomnień, które wywołują same nieprzyjemności. Studiowanie na drugim końcu kraju ma jej w tym pomóc. Nie lubi, gdy ktoś zwraca uwagę na nią i się bezczelnie patrzy, więc gdy pierwszego dnia grozi jej spóźnienie na lekcję, to zwyczajnie ucieka. Przypadkiem wpada na Camerona, od którego nie sposób się oderwać. Owocuje to w długą i burzliwą relację między nimi.

Czy chłopakowi uda się dotrzeć do skrytej i zamkniętej w sobie Avery?

Jak cudownie było wrócić do historii tej dwójki. Czytałam ją dawno temu i przyznam, że taki reread bardzo mi się przydał. Wszystkie emocje towarzyszące mi podczas lektury, przeżywałam podobnie jak kiedyś. Z tą różnicą, że tym razem znałam zakończenie.

Do tego dochodzi piękna oprawa, nie mogę się napatrzeć na okładkę w nowej odsłonie. Jest po prostu urocza.

Nasza bohaterka wiele przeszła, ma trudną przeszłość. Stała się nieufna, bojaźliwa i ciężko jej odnaleźć się w towarzystwie innych ludzi. Cameron miał jednak w sobie to coś, co sprawiło, że postanowiła się przed nim otworzyć. Czy na 100%? To się okaże.

„Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić, Avery. Opowiedziałem Ci o kilku rzeczach, z których nie jestem dumny. To moje sekrety, o których nie wie prawie nikt, a ty ciągle się przede mną zamykasz. Wszystko ukrywasz, bo za grosz mi nie ufasz”.

Cam to wspaniały młody człowiek, który nie dość, że utalentowany, to jeszcze potrafi piec różne słodkości. Tak naprawdę to cierpliwy, uparty i wytrwały w swoim postanowieniu mężczyzna. Cieszę się, że Avery spotkała kogoś takiego na swej drodze.

Miło spędziłam czas na lekturze książki, czasami takie ponowne zagłębienie się w daną historię jest potrzebne. Można spojrzeć na wszystko z perspektywy czasu i zauważyć rzeczy, których nie widziało się wcześniej.

Mam nadzieję, że doczekam wznowienia historii w wersji Camerona. Brakowało mi tego, aby poznać jego myśli i uczucia.

Informacje dodatkowe o Zaczekaj na mnie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-07-12
Tytuł oryginału: Wait for You
Dodał/a opinię: Anitka_170

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zaczekaj na mnie

Kup książkę Zaczekaj na mnie

Bądź ze mną
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Bądź ze mną

Teresa, siostra Cama Hamiltona, ma trudny rok. Zakochała się w najlepszym przyjacielu starszego brata, ale on nie rozmawia z nią od czasu, kiedy pierwszy...

Królestwo ciała i ognia
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Królestwo ciała i ognia

Drugi tom cyklu ,,Krew i popiół", światowego bestsellera z gatunku new adult   Wszystko, w co Poppy kiedykolwiek wierzyła, okazało się kłamstwem. Nawet...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;