Zaczekaj na mnie

Czy jest jakaś data, która przywołuje u Was jakieś szczególnie przykre wspomnienia?

Dla Avery takim dniem jest Halloween. Od kilku lat ten dzień kojarzy jej się z koszmarem, przed którym uciekła z Teksasu. Dziewczyna pochodzi z bogatej rodziny i mogła studiować na uczelni jakiej tylko by chciała. Jednak wybrała taką daleko od domu, niczym szczególnym się nie wyróżniającą. Chciała tylko by nie było tam nikogo znajomego. Dlaczego? Co wydarzyło się w jej życiu, że tak wyraźnie przed tym ucieka ? I dlaczego tak panicznie boi się, że ktokolwiek się o tym dowie ?

Już pierwszego dnia na uczelni wpada na chłopaka, który nie ustąpi póki, nie pozna jej dokładnie, łącznie z jej najgłębiej skrywanymi sekretami. Nic nie skryje się przed powalającym błękitem jego oczu. Czy Cameron da radę przedrzeć się przez mur jakim otoczyła się Avery ?

"Zaczekaj na mnie" to książka, która chyba zachwyciła każdego. Widziałam mnóstwo pochlebnych opinii na jej temat. Sama zdecydowałam się na nią, bo kocham twórczość Jennifer L. Armentrout. Jednak dochodzę do wniosku, że wolę jej książki z gatunku fantastyki.

Nie, nie rozczarowała mnie ta historia.

Nie, nie uważam, że jest zła, słaba, niegodna uwagi.

Z pewnością zasługuje na te pozytywne opinie. Jest w niej dużo emocji, poruszających i przerażających faktów. Ma też swój urok - opisuje piękną, silną i dojrzałą miłość, która rodzi się powoli. Jest w niej też nutka fajnego humoru, ten wyjątkowy klimat jaki zapewnia literatura młodzieżowa. Kocham historia z poturbowanymi przez los bohaterami.

Czego więc chce się doczepić ? 😅

To książka jakich wiele. Wątek jaki poruszyła autorka, jest poruszany bardzo często, a całość dość schematyczna i przewidywalna. Takich książek za mną już sporo i czułam jakbym już to czytała. Nie sugeruje tu żadnego plagiatu. Po prostu, po latach z książką w ręce, ciężko mnie już zaskoczyć czymś nowym. To nie wada tej książki tylko chyba moja. Coraz więcej wymagam i już sama siebie tym irytuje .

Jednak patrząc na tę historię tak jakby z boku, nie biorąc pod uwagę tego, co wyżej wspomniałam, nie dziwię się, że wielu czytelników ją pokochało i wiem, że jeszcze większość z tych którzy mają ją w planie, otrze przy niej łezkę, umieści ją na liście tych ulubionych. Warto po nią sięgnąć. Warto wyrabiać własne opinie 💛

Polecam i dziękuję za egzemplarz do recenzji

Informacje dodatkowe o Zaczekaj na mnie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-07-12
Tytuł oryginału: Wait for You
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zaczekaj na mnie

Kup książkę Zaczekaj na mnie

Shadows
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Shadows

The last thing Dawson Black expected was Bethany Williams. As a Luxen, an alien life form on Earth, human girls are…well, fun. But since the Luxen...

Dwa światy
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Dwa światy

Hematoi pochodzą ze związków bogów ze śmiertelnikami, a dziecko pary czystokrwistych posiada nadludzkie moce. Potomkowie Hematoi i śmiertelnika... cóż...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;